چرا باید ما را انتخاب کنید؟

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

قبل از تعمیر صندلی خود به نکات زیر توجه کنید

تمامی قطعاتی که بر روی صندلی شما استفاده می شوند باید دارای ضمانت نامه باشند ویا در فاکتور اعلام شود.حتما از تعمیر کار خود درخواست کنید که عکس تعدادی از نمونه کار های انجام شده را برای شما ارسال کندعکس و مدل صندلی خود را برای تعمیر کار ارسال کنید.

تعمیرات صندلی اداری در محل

در صورتی که صندلی شما نیاز به تعویض قطعه داشته باشد امکان تعمیر صندلی در محل وجود دارد. قطعات مثل جک صندلی، پایه، مکانیزم و چرخ صندلی را متخصصان تعمیر صندلی می‌توانند در محل تعویض کنند. تنها اگر صندلی شما نیاز به رویه کوبی،تعویض فوم ویا جوشکاری داشته باشد نمی‌توان در محل تعمیر کرد.

تعمیر صندلی اداری و بررسی قیمت گذاری

به دلیل افزایش قیمت صندلی‌ اداری تعمیر صندلی اداری را می‌توان بهترین انتخاب برای داشتن یک صندلی دانست. تعمیرات صندلی اداری هزینه ها را نسبت به خرید صندلی جدید کاهش می‌دهد. تعمیر صندلی اگر به درستی انجام شود، می‌تواند از یک صندلی جدید کارایی و زیبایی بیشتری داشته باشد. در صورتیکه  از تعمیر کاران باتجربه استفاده کنیم.

خدمات ویژه

دریافت و تحویل صندلی اداری در محل, حمل و نقل رایگان, یکسال گارانتی استفاده از قطعات اصلی, ارائه ضمانت نامه کتبی, ارائه فاکتور رسمی به شرکت ها و ارگان ها,مشاوره و بازدید رایگان, تعویض روکش صندلی اداری به صورت سفارشی بنا به در خواست مشتری

با ما تماس بگیرید

خدمات ما

رنگ زدن مبل

رنگ آمیزی مبلمان چوبی

مبلمان چوبی قابلیت رنگ پذیری دارند. یکی از راه های خلاقانه برای تغییر دکوراسیون، رنگ آمیزی قسمت های چوبی مبل ها می باشد. می توانید قسمت های چوبی مبلمان را با رنگی بسیار متفاوت از رنگ قبلی، رنگ آمیزی کنید تا تحول بزرگی را در مبل ها شاهد باشید. اگر در این زمینه تجربه کافی ندارید هرگز ریسک نکنید

تعویض لوازم مبل

تعویض پارچه مبل

بدون شک با تعویض پارچه مبل، تفاوت آشکاری در ظاهر مبل ها ایجاد می شود. برای اینکه فضای متفاوتی را تجربه کنید باید از یک پارچه با رنگ کاملا متفاوت استفاده کنید. به فروشگاه های فروش مبلمان سر بزنید و طرح های جدید و پارچه های مد روز برای مبلمان را ببینید به این ترتیب انتخاب رویه پارچه ای مبل ساده تر خواهد شد. 

رنگ زدن مبل

رنگ کاری مبل استیل

مبلمان استیل در اثر استفاده مداوم درخشندگی خود را از دست داده و زیبایی روزهای اول را ندارند. جهت حفظ دوام و ظاهر زیبای مبلمان استیل می توانید با رنگ کاری جلای اولیه را به مبلمان با ارزش خود برگردانید. تعمیر مبل استیل یک کار تخصصی است و بدون تجربه و آموزش نمی توان اقدام به تعمیر مبل و رنگ کاری مبل استیل کرد.

تعمیرات مبل

تعمیر تشک های مبل

اگر مبل شما دارای تشک های جدا شدنی است می توانید این تشک ها را با تشک هایی تازه جایگزین کنید. استفاده مداوم از تشک های مبل موجب تغییرحالت آن می شود که باید تشک را عوض کرد. استفاده از رنگ های هماهنگ با دکوراسیون داخلی، ایده خلاقانه ای برای تعویض تشک های مبل است.

تعویض لوازم مبل

تغییر در میز عسلی

میز های عسلی چوبی، پس از مدتی درخشش اولیه خود را از دست می دهند. وجود خط و خراش روی میز عسلی هم چندان خوشایند نیست. برای تغییر دکوراسیون و تعمیر مبل می توانید میز عسلی چوبی را با میز عسلی شیشه ای جایگزین کنید. به این ترتیب یک تغییر اساسی در مبلمان ایجاد کرده اید. 

برق انداختن چرم مبل

جلا دادن مبل های قدیمی

قسمت چوبی مبل را با پارافین و روغن های جلای مخصوصی که در بازاروجود دارند جلا دهید. این روغن ها برای مبل های چرمی هم مورد استفاده قرار می گیرند و شفافیت و تازگی در چرم ایجاد می کنند. اما گاهی این روش موثر نیست و وجود خراش در رویه مبلمان چرمی دیده می شود.

مراحل ثبت سفارش

با ما تماس بگیرید

تماس و ثبت سفارش

مشاهده و ارزیابی

مشاهده و ارزیابی پروژه

قیمت گذاری

اعلام قیمت تقریبی

تکمیل پروژه

انجام و تکمیل پروژه

نمونه کار