هیچ چیز عذاب آورتر از یک صندلی خراب و معیوب نیست اما نکته خوشحال کننده این است که شما به‌راحتی می‌توانید خودتان تعمیر جک صندلی اداری یا تعمیر جک صندلی اپن تان را انجام دهید و دیگر نیازی نیست که هزینه اضافی برای خرید یک صندلی جدید بپردازید.

همچنین می‌توانید با ثبت درخواست در سایت “صنعت برتر” برای تعمیر جک صندلی اداری و تعمیر جک صندلی اپن و سایر خدمات مشابه مانند موارد زیر از تیم حرفه ای ما کمک بگیرید.

  • تعمیر جک صندلی اپن
  • تعمیر جک صندلی گردان
  • تعمیر صندلی جک دار اپن
  • نحوه روغن کاری صندلی اداری
  • نحوه تنظیم پشتی صندلی اداری

سفارش دهید
همین حالا برای تعمیرات صندلی با ما تماس بگیرید

66761087 – 66759467 – 09123466904

تعمیر جک صندلی اداری

در سبک زندگی جدید امروزی معمولا افراد زمان بسیار زیادی را در محل کار باید روی صندلی پشت سیستم بگذرانند و کار کنند. از طرفی استفاده طولانی مدت از صندلی به مرور زمان منجر به خراب شدن و شکستگی آن خواهد شد. همچنین اینکه نشستن بر روی یک صندلی خراب که جک آن شکسته بسیار آزار دهنده می‌باشد و بسیار می‌تواند روی عملکرد شما تاثیر بگذارد. با این وجود بهتر است بدانید که تعمیر جک صندلی اداری بسیار راحت و آسان است و شما می‌توانید با تعمیر جک صندلی اداری تان به میزان زیادی در هزینه ها صرفه جویی کنید.

مهمترین کاربرد جک صندلی برای تنظیم ارتفاع صندلی می‌باشد و به کمک آن می‌توانید ارتفاع صندلی را متناسب با زانوهایتان تنظیم کنید. اغلب جک های صندلی در اندازه ها و مدل های مختلف تولید می شوند و درون آن ها از قطعه ای به‌نام جک هیدرولیک استفاده می‌شود البته به آن سیلندرگاز و یا جک پنوماتیک نیز گفته می‌شود. معمولا توصیه می‌شود هنگام خرید صندلی اداری توجه کنید که از جک استاندارد برای آن استفاده شده باشد

سفارش دهید
همین حالا برای تعمیرات صندلی با ما تماس بگیرید

66761087 – 66759467 – 09123466904