مبلمان

چه زمانی باید جک صندلی اداری را تعمیر کنیم؟!

تعویض جک صندلی کامپیوترجک صندلی یک نوع سیلندر پنوماتیک (جک پنوماتیک-جک هیدرولیک) است که وظیفه تنظیم ارتفاع صندلی را بر عهده دارد، این سیلندر گازی با کمک فشار هوا این ارتفاع را تنظیم می کند. برای بالا بردن ارتفاع صندلی باید از روی صندلی بلند شوید و صندلی را در حالت بالا قرار دهید و برای پایین بردن ارتفاع صندلی باید روی آن بنشینید و توسط اهرم صندلی ارتفاع صندلی را کم کنید. جک صندلی بین پایه فلزی یا پلاستیکی و تخته نشیمنگاه قرار دارد البته جک صندلی بعد از تعویض و تعمیر جک صندلی اداری دیگر قابل مشاهده نیستند چون در زیر یک پوشش پلاستیکی قرار می گیرند که بخشی از آن در قسمت پایه قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید: تعمیر صندلی اداری در محل

تعمیر جک صندلی اداری

اصولا از جک های هیدرولیک در انواع صندلی های اداری، کنفرانسی، صندلی کامپیوتر و مطالعه، انواع صندلی های آشپزخانه و موارد دیگر استفاده می شود. در واقع می توان گفت در هر جا که نیاز به تنظیم ارتفاع صندلی باشد از جک استفاده می کنند. برای مثال برای تنظیم شدن صندلی اپن و آشپزخانه با انواع میز ها و تمامی افراد در صندلی ها جک تعبیه می کنند تا اپن یا میز شما با هر ارتفاعی که باشد بتوانید به راحتی صندلی را با آن تنظیم کنید یا اگر بچه کوچک دارید بتوانید با بالا آوردن ارتفاع صندلی در کنار فرزندتان غذا میل کنید.

تعمیر جک صندلی اداری

تعمیر جک صندلی اداری در چند مرحله

این قطعه در صندلی های اداری و خانگی اهمیت بالایی دارد و در صورت خراب شدن باید فورا تعمیر شود. برای تعمیر جک صندلی اداری در ابتدا باید علت خرابی را بررسی کنید. بعد از آن که علت خرابی را متوجه شدید باید برای تعمیر دست به کار شوید. برای تعمیر جک صندلی اداری می توانید با مشاهده چندین ویدئو آموزشی آن را یاد بگیرید و یا از یک استادکار کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: تعمیر صندلی ارگونومی

علت خرابی جک در صندلی اداری چیست؟

خراب شدن جک صندلی اداری دلایل متفاوتی می تواند داشته باشد اما مهم ترین نکته جنس جک استفاده شده در صندلی است. جک های بی کیفیت که عمدتا چینی هستند به سرعت خراب می شوند. جک های ساخت آلمان و تایوان بهترین جک های موجود در بازار در حال حاضر هستند. از دلایل دیگر خراب شدن جک صندلی می توان پریدن روی صندلی، وارد کردن فشار زیاد به صندلی، نشستن فرد با وزن بیشتر از حد تحمل صندلی (صندلی ها انواع مختلفی دارند که متناسب با جثه و وزن افراد طراحی می شود) ، بالا بردن صندلی مادامیکه روی صندلی نشسته اید، فرسودگی جک به صورت طبیعی و … اشاره کرد.

مراحل تعمیر جک صندلی اداری چیست؟

منظور از تعمیر جک صندلی اداری این است که هنگام نشستن روی صندلی، صندلی به سمت پایین سقوط نکند. در واقع می خواهیم صندلی را در یک نقطه مشخص ثابت نگهداریم.

مرحله اول: صندلی را به پهلو بخوابانید و چرخ ها را جدا کنید.

مرحله دوم: روکش پلاستیکی روی جک را در بیاورید.

مرحله سوم: یک بست لوله 2 سانتی تهیه کنید و کمربند فلزی را بیرون بکشید.

مرحله چهارم: بست فلزی را دور جک (سیلندر) فلزی ببندید.

مرحله پنجم: بست را در بالای سیلندر فلزی سفت کنید و پیچ را ببندید.

مرحله ششم: ارتفاع صندلی را امتحان کنید و در صورت لزوم بست را جا به جا کنید.

دقت کنید که در این حالت نباید صندلی به سمت پایین سقوط کند، می توانید با کمک چند لایه نوار چسب لنت بست و سیلندر را بسیار محکم تر کنید.

بیشتر بخوانید: ایرانگان

 

تعویض جک صندلی اداری چگونه است؟

وقتی که جک قابل تعمیر نباشد زمان آن است که به تعویض جک صندلی اداری فکر کنید. تعویض جک صندلی اداری کار دشواری نیست اما خرید یک جک خوب نیاز به بررسی و تحقیقات دارد. ما به شما پیشنهاد می دهیم بعد از تحقیقات هنگام خرید جک جدید حتما برگه ضمانت اصل بودن کالا را دریافت کنید. تیم ما علاوه بر ارائه بهترین خدمات برای تمامی کار ها به شما ضمانت نامه کتبی ارائه می دهد تا خیال شما از تمامی بابت راحت باشد.

بعد از تهیه یک جک خوب شما می توانید به سادگی جک قبلی را جدا کنید و جک جدید را جایگزین کنید در این حالت صندلی مثل روز اول می شود و به راحتی بالا و پایین می رود.

بیشتر بخوانید: khedmatazma

قیمت تعویض جک صندلی اداری

تعویض جک صندلی اداری و خرید یک جک جدید با کیفیت کمی هزینه بر است به خصوص اگر برای چندین صندلی جک خریداری کنید اما تعمیر صندلی اداری با هزینه بسیار کمی صندلی را برای مدت طولانی برای شما قابل استفاده می کند. این انتخاب بسته به بودجه و سلیقه شما ست که کدام یک را ترجیح می دهید.

گروه مبلمان اداری در سریع ترین زمان جک صندلی اداری شما را تعمیر و تعویض می کند و با ارائه ضمانت کتبی کیفیت و قیمت آسودگی را برای مشتریان عزیز فراهم می سازد.

بیشتر بخوانید: تعویض پایه صندلی اداری

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *