مبلمان

تعمیر صندلی اداری با نازلترین قیمت

تعمیر صندلی اداری در محل
گروه مبلمان صنعت با بیش از 10 سال سابقه در تعمیر صندلی اداری در سطح شهر تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در محل می باشد. تجربه زیاد ما در تعمیرات صندلی اداری و نمونه کار های ما، نشان دهنده این است که هزینه مالی و زمانی خدمات ما بسیار پایین تر از رقیبان ما خواهد بود. گروه مبلمان صنعت با تشخیص دقیق عیوب مبلمان و صندلی های اداری، از هزینه های اضافی شما جلوگیری خواهد کرد و با کیفیت ترین قطعات را به شما پیشنهاد می کند.
مبلمان اداری نیاز به تعمیر

تعمیرات صندلی اداری ما شامل چه خدماتی است؟

خدمات تعمیرات صندلی اداری گروه صنعت برتر شامل تعمیر و تعویض جک صندلی اداری، تعویض کاستور صندلی اداری، تعویض چرخ صندلی اداری، تعویض و تعمیر دسته صندلی اداری، تعویض و تعمیر مکانیزم، رویه و چرم صندلی اداری می باشد. در ادامه تمامی این خدمات را برای شما عزیزان شرح می دهیم
تعویض جک صندلی اداری

تعمیرات یا تعویض جک صندلی اداری به چه صورت است؟

در ایران 99% جک های موجود در بازار وارداتی هستند. سه نوع جک در بازار وجود دار از جمله جک چینی، جک تایوان و جک آلمانی اشاره کرد. طبیعی است که جک های آلمانی بسیار کیفیت بیشتری نسب به دو مدل دیگری دارد اما تا به امروز (بازار سال 1399) بسیار کمیاب هستند. در آخر هم جک های تایوانی که برای تعمیر صندلی اداری ارائه می شوند معمولا با یک سال ضمانت به خریدار عرضه می شوند و طبعاً کیفیت جک های تایوانی از جک چینی بسیار بالاتر هستند.

جک های صندلی اداری موجود در سایز های 8، 10، 12 و 22 سانتی متر هستند. جک های چینی با سه درجه کیفی 1، 2 و 3 در بازار ایران عرضه می شوند و قیمت های متفاوتی برای تعمیر صندلی اداری عرضه می شوند.

بنر تبلیغاتی
تعمیر مکانیزم صندلی اداری

توضیحات تعمیرات و تعویض مکانیزم صندلی اداری

مکانیزم صندلی اداری دو کار مهم را برای صندلی انجام می دهند :

 1. صندلی را در حالات مختلف قرار می دهند
 2. نشیمن گاه را به پایه و جک متصل می کنند

اهرم قفل زاویه :

این قطعه صندلی را، با توجه به زوایایی که برای آن تعریف شده، در زوایای مختلف قفل می کند.

بخش استکانی :

فنری که در این بخش از صندلی وجود دارد می تواند روان بودن پشتی صندلی اداری را کنترل کند. بد نیست بدانید که  در برخی از صندلی‌ها به جای استفاده از بخش گازی در صندلی، از اهرم‌های جداگانه برای کنترل روان بودن پشتی صندلی استفاده می شود، تا بتوانند میزان روان بودن حرکت پشتی صندلی را به صورت درست و با امکانات بیشتر به خریدا ارائه دهند.

جک گازی :

از وضایف اصلی مکانیزم صندلی می توان به حرکت دادن عمودی صندلی اشاره کرد که این کار بوسیله جک گازی در زیر صندلی انجام می شود. هنگامی که جک گازی را در  مکانیزم صندلی قرار می دهند و سپس مکانیزم صندلی به نشیمن گاه اتصال پیدا می کند با بالا و پایین کردن جک گازی نشیمن گاه نیز حرکت خواهد کرد.

اهرم جک گازی:

اهرم جک گازی همان اهرمی است که معمولا در سمت راست صندلی، زیر نشیمن گاه، قرار داده شده و با بالا بردن آن ارتفاع صندلی تغییر می کند.

تعمیر اساسی صندلی اداری در تهران

خدمات دیگر گروه صنعت برتر در تعمیر صندلی اداری

صندلی چرخدار اداری:‌

تمام صندلی اداری دارای چرخ هستند اگر کف دفتر کار شما  با فرش پوشیده شده است باید صندلی تهیه کنیم که مناسب این شرایط باشد. داشتن چرخ کاربرد بسیاری دارد من برای برداشت وسیله‌ای از گوشه میز که در دسترس شما نیست نیاز نیست خود را بکشید یا از صندلی بلند شوید.‌

تعمیر صندلی چرخان اداری:‌

تمام صندلی های اداری قابلیت این را دارند که بر روی محور نشیمنگاه خود بچرخند. اگر می خواهید وسیله ای را از پشت سر خود بردارید، می‌توانید با چرخش بر روی محور نشیمنگاه بدون چرخش چرخ ها به عقب دسترسی پیدا کنید.‌

تعمیر پایه دیسک صندلی های اداری:‌

پایه صندلی جزئی از صندلی است که دوام آن در دوام صندلی تأثیر مستقیم دارد.‌ انواع مختلف پایه ها شامل چهارگوش، فلزی گرد، عصایی و … هستند که هر کدام از آنها به چند نوع دیگر تقسیم می شوند.‌‌

تعمیر رویه صندلی اداری

رویه صندلی اداری چگونه تعمیر می شود

یکی از رایج ترین خرابی های مبلمان فروفتگی و آسیب‌دیدگی رویه مبل و صندلی و همچنین خرابی فنر می باشد. ‌

نشستن طولانی مدت بر روی صندلی اداری سبب پوسیدگی روکش آنها می شود و شما می توانید روکش صندلی اداری را تعویض کنید. هنگامی که روکش صندلی اداری را تعویض می کنید ابتدا باید قسمت نشیمن آن درآورده شود سپس لایه رویی صندلی از نشیمنگاه حذف می شود. سپس ساختار کلی نشیمنگاه بررسی می شود در صورتیکه خرابی دارد روی آن فوم قرار می‌گیرد در مرحله آخر روکش بر روی فوم یا اسفنج دوخته می‌شود و در جای خود قرار داده میشود.‌

با ما تماس بگیرید

66761087 - 66759467 - 09123466904

درباره ما

تعمیرات مبلمان اداری یکی از خدمات اصلی گروه مبلمان صنعت می باشد. ما با بهره گیری از تجارب ۳۰ ساله خود در این صنعت آماده ارائه  ت خدمات تعمیر صندلی های گردان و شرکتی با برندهای مختلف موجود در بازار می باشیم.
گروه مبلمان صنعت در تعمیرات صندلی های اداری از مرغوب ترین و با کیفیت ترین قطعات موجود در بازار استفاده خواهد کرد و طول عمر صندلیهای تعمیر شده را تضمین می کند.
تعمیرات مبلمان اداری یکی از خدمات اصلی گروه مبلمان صنعت می باشد. ما با بهره گیری از تجارب ۳۰ ساله خود در این صنعت آماده ارائه  ت خدمات تعمیر صندلی های گردان و شرکتی با برندهای مختلف موجود در بازار می باشیم.

با ما تماس بگیرید

66761087 - 66759467 - 09123466904

سوالات متداول

قیمت تعمیرات صندلی اداری چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تعمیرات صندلی اداری چقدر است؟ چه عواملی روی قیمت تعمیرات صندلی اداری تاثیر می‌گذارد؟ آیا قبل از درخواست تعمیرات صندلی اداری می‌توان از قیمت‌ها مطلع شد؟ قیمت قطعات صندلی اداری چقدر است؟ این بخشی از سوالات رایج، پیرامون قیمت تعمیرات صندلی اداری است. در ادامه می‌توانید این عوامل را مطالعه نمایید.

چه عواملی بر قیمت تعمیر صندلی اداری تاثیر می‌گذارد؟

قیمت تعمیر صندلی اداری کاملا به میزان خرابی صندلی و تعداد قطعات معیوب و خرید قطعات صندلی مورد نیاز، وابسته است. در تعیین قیمت قطعات صندلی اداری، قیمت چرخ صندلی اداری از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار است. اگر برایتان مهم است که بدانید هزینه تعمیر صندلی اداری چقدر خواهد بود، به رایگان قیمت بگیرید و در صورت تمایل همین الان سفارش خود را ثبت کنید.

قیمت قطعات صندلی اداری

قیمت قطعات صندلی اداری، متناسب با قطعه مدنظر شما متفاوت است. از سویی نیز قیمت هر قطعه صندلی اداری مانند قیمت پایه صندلی اداری، متناسب با مدل، نوع، کیفیت، برند سازنده و … مدنظر شما متفاوت خواهد بود.

چه خدماتی در تعمیرات صندلی اداری در محل ارائه می‌شود؟

 • تعمیر چرم صندلی اداری
 • تعویض و تعمیر جک صندلی اداری
 • تعویض رویه مبلمان و صندلی اداری
 • تعویض پد و پشتی صندلی‌های اداری
 • تعمیر و تعویض رویه انواع صندلی اداری
 • تعمیر صندلی اداری، مبلمان اداری، میز اداری
 • رنگ کاری مبلمان اداری و تعمیر پارتیشن اداری
 • تعویض دسته صندلی و پایه و صندلی کامپیوتر
 • رنگ کاری صندلی اداری(متناسب با جنس صندلی)
 • تعمیر صندلی گردان و تعمیر صندلی چرخدار اداری
 • تعویض فوم صندلی و تقویت فوم با اسفنج فشرده

تعمیرات صندلی اداری تهران

تفاوتی ندارد در کدام یک از چند ده شهر پوششی خدمت از ما هستید؛ شما به راحتی می‌توانید درخواست تعمیرات صندلی اداری تهران خود را در خدمت از ما ثبت کنید و با بررسی قیمت‌های پیشنهادی برای تعمیر صندلی اداری تهران و همچنین سوابق متخصصین تعمیر صندلی اداری تهران، بهترین متخصص تعمیرات صندلی اداری تهران را انتخاب کنید.

تعمیرات کدام قطعات بیشترین درخواست کننده را داشته است؟

معمولا صندلی‌های اداری که در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف وجود دارد، بر اثر استفاده مداوم و زیاد، آسیب می‌بیند. حال بعضی از قطعات از صندلی اداری در معرض خرابی بیشتری هستند که در زیر ذکر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *