مبلمان

تعمیر چرم صندلی اداری

تعمیر چرم صندلی اداریاگر می خواهید ظاهر اداره خود را مانند روز اول نگه دارید، نباید تعمیر چرم صندلی اداری را نادیده بگیرید، چرا که اغلب صندلی های چرخدار بعد از مدتی خراب می شوند و رویه چرمی یا در بعضی مواقع پارچه ای آن ها از بین می رود.‌ روکش صندلی های چرم ارام ارام ساییده شده و در نهایت پاره می شود که این اتفاق جدا از ظاهر ناخوشایندی که ایجاد می کند باعث آسیب دیدن فوم یا ابر صندلی گردان شما نیز می شود. تعمیر چرم صندلی اداری، تعمیر روکش پارچه ای صندلی اداری، آموزش دوخت روکش صندلی کامپیوتر و… از جمله مواردی هستند افراد زیادی در فضای اینترنت به دنبال آن ها می گردند تا بتوانند با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به تعمیر چرم صندلی اداری در محل و یا در کارگاه ها بپردازند.

 تعمیر چرم صندلی اداری:

اگر چرم مبلمان اداری شما خراش کوچکی برداشته باشد با روش هایی مثل رفو می توانید آن را تعمیر کنید اما اگر پارگی زیاد باشد نیاز به تعویض چرم مبلمان اداری دارید که اغلب از چرم مصنوعی با کیفیت استفاده می کنند که نسبتا هزینه بالایی دارد.

انواع چرم صندلی اداری چیست؟

چرم طبیعی رنگی: چرم طبیعی رنگی از بادوام ترین نوع چرم است به خصوص برای مبلمان اداری زیرا روی آن به وسیله یک لایه پلیمری پوشیده می شود که این لایه رنگی است. این لایه باعث افزایش مقاومت مبل در برابر خراشیدگی و کثیف شدن چرم می شود.

چرم آنیلین: چرم آنیلین خالص ترین چرم موجود است که در مبلمان بسیار لوکس از آن استفاده می شود این چرم لایه محافظتی ندارد و فقط پوست طبیعی حیوانات است در نتیجه احتمالا تغییر رنگ در برابر نور وجود دارد. سطح این چرم مقاومت نسبتا بالایی در برابر نفوذ آب دارد و به دلیل منعطف بودن به سختی دچار خراشیدگی می شود. این نوع چرم بسیار با ارزش است زیرا بافت بسیار نازکی دارد و کاملا بافت چرم حس می شود. علاوه بر این ها شرایط نگهداری چرم آنیلین بسیار مهم است و به مراقبت زیادی نیاز دارد.

چرم نیمه آنیلین: این نوع چرم از چرم آنیلین مقاوم تر است اما در عین حال جلوه طبیعی خود را حفظ می کند. سطح رویی این نوع چرم را با یک لایه بسیار نازک می پوشانند که این لایه میزان کمی رنگ دارد و کار رنگ دهی طبیعی را انجام می دهد.

چرم مصنوعی: نوع دیگری از چرم ها چرم های مصنوعی هستند که ظاهر طبیعی ندارند و در کیفیت های مختلف تولید می شود برخی بسیار با کیفیت و با دوام هستند و برخی بسیار سریع دچاره پارگی و پوسیدگی می شوند.

بیشتر بخوایند: تعمیر صندلی اداری

تعمیر چرم صندلی اداری در محل :

اگر صندلی اداری شما شروع به پوسته پوسته شدن کرده و یا خراش کوچکی روی آن افتاده شما می توانید با روش هایی مثل رفو، رنگ چرم ، اتصال پارچه به بخش خراشیده و .. خودتان در منزل و یا محل کار آن را تعمیر کنید.

بیشتر بخوانید: https://khedmatazma.com/mag/leather-couch-repair

مراقبت از مبلمان چرمی:

مبلمان های چرمی حتی اگر در اثر جسم خارجی خراشیده نشوند و یا در اثر ساییدگی پوسته پوسته و پاره نشود بعد از مدتی به دلیل عدم مراقبت از چرم و خشک شدن چرم، مبلمان اداری چرمی شروع به ترک خوردن می کند و پوسته پوسته می شود در نتیجه نگهداری از چرم نکته بسیار مهمی است.

شستوشو صندلی چرمی:

نکته مهم برای نگهداری از مبلمان اداری چرمی تمیز نگهداشتن سطح مبل است اما توجه کنید که شما نباید با مقدار زیادی آب و شوینده های قوی رویه چرمی را شستوشو دهید و ابزار تیز و زبر مانند اسکاچ روی آن بکشید. با یک دستمال مرطوب سطح مبلمان و یا صندلی اداریتان را پاک کنید و هر چند وقت یکبار با روغن های مخصوص آن ها پولیش بزنید تا از خشک شدن چرم جلوگیری کنید و جلای زیبایی به چرم بدهید.

تعویض چرم مبلمان

ترمیم چرم صندلی اداری

روش های تعمیر چرم صندلی اداری:

برای تعمیر چرم صندلی اداری روش های زیادی وجود دارد که برخی قابل اجرا در محل می باشند و برخی نیاز به علم، دقت و تجربه یک متخصص دارند. نکته مهم در تعمیر چرم صندلی اداری شناختن نوع چرم صندلی و دانستن درجه خراشیدگی و آسیب چرم است. در بعضی مواقع چرم ها از چنید لایه تشکیل می شوند و در هنگام خراشیدگی سطحی فقط لایه اول چرم آسیب می بیند که به سادگی تعمیر می شود. بهترین کار قبل از اقدام به هر کاری مشاوره گرفتن از یک متخصص است.

هزینه تعمیر چرم مبلمان اداری:

هزینه تعمیر چرم صندلی اداری به پارامتر های مختلفی مثل نوع چرم، نوع پارگی، میزان پارگی، هزینه ایاب و ذهاب، هزینه مواد مورد نیاز برای تعمیر و هزینه دستمزد استادکار ستگی دارد.

تعویض چرم صندلی اداری:

در مواردی که صندلی بسیار آسیب دیده، برای مثال تا 50% چرم صندلی دچاره پارگی یا پوسته پوسته شدن شده و یا صندلی قدیمی شده و روی کل سطح ترک افتاده شما باید به فکر تعویض چرم صندلی اداری باشید زیرا در این حالت هزینه تعمیر نه تنها کمتر از تعویض چرم صندلی اداری نمی شود بلکه ممکن  است بیشتر هم باشد این در حالی است که صندلی به خوبی تعمیر نمی شود و بعد از مدتی دوباره خراب می شود.

بیشتر بخوانید: http://thecoral.ir/Services/Leather-Sofa-Repair

قیمت تعویض روکش صندلی اداری:

قیمت تعویض روکش چرمی صندلی اداری به سایز و ابعاد صندلی، نوع چرم انتخابی شما و نوع دوخت بستگی دارد شما می توانید از چرم های طبیعی و درجه یک استفاده کنید و یا با هزینه کمتر چرم های دوخته شده و مصنوعی را انتخاب کنید.

اگر شما هم نیاز به دریافت مشاوره برای تعمیر چرم صندلی اداری دارید و یا به دنبال یک جای مطمئن برای تعمیر مبلمان اداریتون هستید همین حالا با ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعویض پایه صندلی جک دار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *