مبلمان

تعویض روکش صندلی اداری

تعویض روکش صندلی اداری

تعویض روکش صندلی اداری در کنار تعویض جک صندلی اداری جز خدمات پر طرفدار در این حوزه می باشد.

اگر دنبال پارچه روکش صندلی اداری یا پارچه مبلی هستید بهترین روش خرید حضوری است، شما باید به مراکز فروش پارچه عمده بروید و با کمک فروشنده پارچه مبلمان مورد نظرتان رو انتخاب کنید، جنس صندلی اداری شما در انتخاب نوع روکش تاثیرگذار است. زمانی که شما صندلی اداری یا مبلمان اداری مورد نظرتون رو خریداری می کنید اغلب از رنگ ها و طرح های ساده در آن استفاده شده اما زمانی که تصمیم به تعویض روکش صندلی می کنید می توانید از هزاران رنگ و طرح برای پارچه روکش صندلی اداری استفاده کنید.

صنعت برتر با ارائه خدمات در تعمیر انواع صندلی اداری در تهران و البرز و همین طور تعویض رویه صندلی با هر طرح و رنگی که مشتری بخواهد می تواند صندلی های اداری را تعمیر کند . صندلی اداری گاهی سالم است و فقط روکش آن خراب یا پاره شده است پس با این قیمت و تورم بالا اصلان نیاز به خریدن صندلی اداری نیست نیست و صنعت برتر رویه آن را تعویض می کند .

جنس روکش پارچه ای صندلی اداری

روکش پارچه ای برای صندلی اداری

پارچه روکش صندلی اداری

برای خرید پارچه مبلی باید به نکات زیادی توجه کنید. اولین نکته آن است که به خوبی مبلمان و صندلی اداری خود رو بررسی کنید تا نوع پارچه مورد نظرتان رو به درستی انتخاب کنید مثلا برای مبلمان اسپرت نمی شود از پارچه های کلاسیک و سلطنتی استفاده کرد یا برای پایه های چوبی نمی شود از پارچه های اداری که اغلب با استیل ست می شوند استفاده کرد.

رنگ پارچه مبلی

در مرحله بعدی باید به انتخاب رنگ پارچه روکش صندلی اداری فکر کنید، انتخاب رنگ باید به گونه ای هوشمندانه صورت بگیرید تا دکوراسیون شما را تکمیل کند. باید با بقیه رنگ های اتاق همخوانی داشته باشد و اتاق را دلباز کند. از آن جایی که مبلمان ها از وسایل بزرگ هر اتاقی هستند در جلوه اتاق تاثیر زیادی دارند و خیلی سریع نظر مخاطب را جلب می کنند. اگر می خواهید برای صندلی اداری روکش پارچه ای تهیه کنید ما به شما پیشنهاد می دهیم که از رنگ های تیره استفاده کنید چرا که دیرتر کثیف می شوند و برای محیط های پر رفت و آمد مناسب هستند.

 

جنس پارچه روکش صندلی اداری

اما اگر اصرار دارید که از رنگ های روشن برای روکش صندلی اداری استفاده کنید باید حتما حتما حتما جنس پارچه را در نظر بگیرید! باید جنسی را انتخاب کنید که به سادگی تمیز شود و کثیفی را به خودش نگیرد چون شستشو ی صندلی و مبلمان اداری کار ساده ای نیست و نمی توانید خودتان به راحتی آن را انجام دهید پس باید جنس پارچه به گونه ای باشد که با دستمال کشیدن بتوان آن را تمیز کرد.

بیشتر بخوانید: تعویض ابر صندلی اداری

تعویض روکش صندلی اداری

روکش های رنگی برای صندلی های کامپیوتر

مهم ترین نکته برای انتخاب پارچه آن است که الیاف پارچه مرغوب باشند و جریان هوا از بین آن ها عبور کنند که به این ویژگی “مش” می گویند. این نوع پارچه ها از تعریق بدن هنگام نشستن روی صندلی جلوگیری می کنند و بدن شما را خنک نگه می دارند. این پارچه ها بافت بسیار لطیفی دارند و از الیاف طبیعی تولید می شوند.

انواع روکش صندلی اداری

جنس پارچه و چرم دو نوع روکشی است که برای تعویض رویه مبل استفاده و کاربرد زیادی دارد . البته در این دو نوع پارچه با مدل های مختلفی رو رو هستیم که هر کدام از آن ها کاربرد منحصر به خود را دارد مانند روکش های ضد عرق که بیشترین طرفدار را در بین دیگر روکش های مبل دارد .
گاها کاور صندلی با روکش صندلی را به اشتباه می گیریم ، توجه داشته باشید این دو تا بهم فرق دارند و متفاوت هستند زیرا کاور را حتی می توانید از فروشگاه ها تهیه کنید و رویه صندلی های اداری بکشید . مورد بعدی و پر اهمیت در روکش صندلی ، رنگ و طرح پارچه یا چرم روکش صندلی اداری است که متناسب با سلیقه و دکوراسیون محل کار و زندگی می توانید برای روکش صندلی ها انتخاب و اقدام کنید .

همین حالا مطالعه کنید :  معرفی انواع میز اداری

روکش صندلی چرخدار

اگر نیاز به تعویض روکش صندلی چرخدار داشتید سعی کنید تعویض روکش صندی را به تعمیرگاهی بسپارید که در بخش خیاطی و دوخت روکش صندلی چرخار امتحان خود را پس اده باشد که آن را از نمونه کار های تعمیرگاه می شود فهمید. برای تعویض روکش صندلی حتما قبل از آن با تعمیرکار مشورت کرده و روکش صندلی مناسبی را برای صندلی چرخدار خود انتخاب کنید ، برای انتخاب روکش صندلی چرخ دار ضمن مشورت با تعمیر کار می توانید با مشاهده کالیته های مخصوص روکش صندلی، پارچه و یا چرمم مورد نظر خود را مطابق با سلیقه و دکوراسیون داخلی خود انتخاب  کنید .

دوخت روکش صندلی چرخدار

از عمده دلایلی که به تعویض روکش صندلی اداری یا چرخدار پرداخته می شود به صرفه بودن آن است که در واقع خریدن صندلی های نو مقداری سخت و مقرون به صرفه نیست از این رو کاربران زمانی که صندلی چرخدار آن در قسمت روکش آن بر به مشکل می خورند برای تعویض روکش صندلی اقدام می کنند از طرفی تعویض روکش صندلی نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد مثلا اگه در دوختن روکش صندلی چرخدار تبحر و دانش کافی وجود نداشته باشد صندلی چرخدار بی شک در ظاهر جلوه زیبایی نخواهد داشت اما بر عکس آن نیز می توان ظاهر زیبا تری حتی نسبت به روز اول پیدا کند . اگر برای دوخت روکش صندلی چرخدار می خواهید اطلاعات بیشتری داشته باشید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

انواع روکش صندلی اداری

مراحل دوخت روکش صندلی چرخدار

قبل از دوخت روکش صندلی چرخدار باید مراحل شکافتن و جدا سازی روکش قبلی صورت بگیرد و بعد از آن از روکش قبلی به عنوان الگو مورد استفاده قرار می گیرد و پارچه و چرم مد نظر مطابق الگو برش خواهد خورد و خیاط مطابق با همان الگو به دوخت روکش صندلی چرخدار می پردازد و بعد از دوخت روکش آن را به رویه کوب جهت نصب بروی صندلی تحویل خواهد داد .

قیمت دوخت روکش صندلی چرخدار

در این مورد باید گفت اول چه میزان متریال برای دوخت لازم است و از طرفی چه مقدار زمان برای دوخت روکش صندلی اداری صرف می شود و همینطور طرح و مدلی که باید دوخته شود به چه میزان زمان بر است و زحمتی که پی دوختن آن کشیده می شود با بررسی تمام این موارد حق الزحمه خیاط برای دوخت روکش صندلی اداری تعیین می شود و قیمت به مشتری اعلام می شود و در صورت تایید مشتری برای دوخت روکش صندلی چرخدار و تعویض روکش آن اقدامات لازم مبذول می گردد .

تعویض روکش صندلی اداری

همانطور که قبل تر گفتیم روکش صندلی نیاز به مراقبت دارد که کاور صندلی این وظیفه را تا حد زیادی به خوبی انجام می دهد اما زمانی که صندلی اداری فاقد کاور است و روکش صندلی به مرور زمان و استفاده زیاد آسیب می بیند و نیاز به تعمیر پیدا می کند خیلی جای نگرانی ندارد زیرا صنعت برتر با ارائه انواع کالیته برای روکش صندلی به مشتری کار را برای انتخاب روکش صندلی آسان می کند و مشتری با استفاده از این کالیته می تواند پارچه و چرم دلخواه خود را انتخاب کند سپس تعمیر کار برای تعویض روکش صندلی اقدام خواهد کرد . البته گاهی اوقات نیاز به تعویض روکش ندارد و با تعمیر آن می شود مشکل را رفع کرد .

اما اگر نیاز به تعویض روکش صندلی بود ، تعمیر کار اول روکش خراب صندلی اداری را از کفی و پشتی صندلی جدا می کند که به آن عمل شکافتن می گویند و بعد از آن رویه کوب با استفاده از پارچه و یا چرم انتخاب شده با استفاده از چسب آن را روی صندلی نصب خواهد کرد . خالی از لطف نیست بدانید که صنعت برتر وظیفه خود می داند به هنگام تعویض روکش صندلی اداری اگر نیاز باشد به تقویت فوم کف و پشتی صندلی هم خواهد پرداخت .

برای مشاهده انواع کاور صندلی اداری در سایت آمازون کلیک کنید

تعویض روکش صندلی و تعویض کاور

قیمت تعویض روکش صندلی اداری

خب باید گفت در این باره به دلیل تفاوت در نوع و جنس روکش ها و پارچه های رویه صندلی اول باید جنس و نوع پارچه انتخاب شود و همچنین متراژ پارچه ای که برای صندلی بکار می رود و بعد از آن دستمزد تعمیرکار در نظر گرفته شود و اضافه بر آن هم هزینه ایاب ذهاب هم در نظر بگیرید که در مجموع تعمیرکار با بررسی تمام این موارد هزینه تعویض رویه صندلی اداری را برآورد می کند و پس از توافق با مشتری به تعویض رویه صندلی می پردازد .

همین حالا مطالعه کنید :  تعمیر پشتی صندلی اداری

مراحل تعویض روکش صندلی اداری

سختی یا سادگی تعویض پارچه صندلی اداری تا حد بسیار زیادی به نوع صندلی شما بستگی دارد طبیعتا تعویض پارچه روکش صندلی اداری ساده تر و برای مبلمان ها دشوارتر می شود البته جدا کردن قطعات برخی ار صندلی ها بسیار سخت است و شما به تنهایی نمی توانید آن را انجام دهید و به کمک یک متخصص نیاز دارید.

با این حال نگاهی سریع به مراحل تعویض پارچه صندلی اداری می اندازیم:

مرحله اول: باید طول و عرض نشیمنگاه و پشتی صندلی را اندازه کنید و از هر طرف 10 سانتی متر به آن اضافه کنید تا برای منگه کردن به مشکل بر نخورید

مرحله دوم: با استفاده از یک آچار و یک پیچ گوشتی صندلی را باز کنید. این بخش برای صندلی های مختلف متفاوت است اما برای یک صندلی کامپیوتر ساده به راحتی با استفاده از یک آچار پایه ها از نشیمنگاه و نشیمگاه از پشتی جدا می شوند.

مرحله سوم: پارچه را برش بزنید و روی کفی و پشتی صندلی قرار دهید طوری که از هر طرف 5 تا 10 سانتی متر اضافه باشد. (در تعمیر چرم صندلی اداری این مرحله باید با دقت بیشتری انجام شود)

مرحله چهارم: در این مرحله باید پارچه صندلی اداری را به خوبی بکشید و به صندلی منگه کنید. توجه کنید که نیازی به جدا کردن پارچه قدیمی نیست زیرا اگر پارچه قدیمی آستر نداشته باشند شما مجبور به خرید یک آستر برای صندلی می شوید که کار را بسیار دشوارتر می کند. دقت کنید در منگه زدن افراط نکنید زیرا ظاهر صندلی را خراب می کند.

مرحله پنجم: اضافه های پارچه را ببرید اما دقت کنید یک تا دو سانتی متر بعد از منگنه ها باقی بذارید تا در صورتی که پارچه شل شد بتوانید آن را سفت کنید.

مرحله ششم: حال صندلی را ببندید و جداره های فلزی یا پلاستیکی که از دیده شدن منگه ها جلوگیری می کنند را روی صندلی نصب کنید.

 

نکات مهم قبل از تعویض روکش صندلی اداری

1 -قبل از هر چیزی از هزینه تعمیر صندلی آگاه شوید برای این کار عکس صندلی را را برای تعمیر کار بفرستید تا برای شما برآورد هزینه کند .
2 – حتما نمونه کار های آن تعمیرکار را ببینید از طریق عکس یا حتی حضوری
3 – زمانی که برای تعویض رویه مبل می خواهید اقدام کنید از تعمیرکار بخواهید در صورت هرگونه خرابی در صندلی آن را بررسی و با هماهنگی شما برای تقویت و تعمیر آن اقدام کنند زیرا با این کار می توان طول عمر صندلی اداری خود را سال ها بالاتر ببرید .
4 – برای تعویض رویه صندلی توسط تعمیرکار قبل از تعمیر عکس یا که الیته مربوط به آن را از تعمیرکار بخواهید .
5 – تعمیرکار حرفه ای و معتبر باید به مشتری گارانتی و ضمانت معتبر جهت تعمیرات صندلی اداری ارائه دهد .
6 – از موارد بسیار مهم برای تعویض رویه صندلی اداری انتخاب پارچه با کیفیت و استاندارد است در انتخاب پارچه روکش مبل نهایت دقت را بفرمایید .
7 – و اما مهمترین مورد انتخاب تعمیر کار مناسب و با سلیقه است که تاثیر بسیار زیادی در کیفیت تعمیر صندلی شما دارد .

همچنین شما می توانید برای کلیه خدمات تعمیر صندلی اداری و تعویض قطعات صندلی اداری با ما تماس بگیرید تا متخصصان مجرب ما در سریع ترین زمان برای شما اعزام شوند. ما به شما ضمانت کالا و خدمات ارائه می دهیم تا خیال شما را از بابت هرگونه بروز مشکلی راحت کنیم.

قیمت کاور صندلی اداری

قیمت کاور صندلی اداری بسته به جنس و متراژ و همینطور دستمزد خیاط دارد که باید در نظر بگیرید برای کاور از چه جنسی پارچه یا چرم می خواهید استفاده کنید و سپس به چه اندازه پارچه برای دوختن کاور نیاز است که بعد از بررسی تمام این موارد قیمت کاور صندلی اداری مشخص می شود .

مزایای خدمات صنعت برتر

 • گارانتی 24 ماهه در تعویض رویه صندلی
 • از تعویض رویه صندلی راضی نبودید وجه پرداختی را پس بگیرید
 • تعمیر و تقویت روکش صندلی اداری در محل (تهران و البرز)

همین حالا با ما تماس بگیرید

 

 

65 دیدگاه در “تعویض روکش صندلی اداری

 1. حسین محمدی گفت:

  سلام. برای روکش مبلمان اداری چه جنس پارچه ای مناسب تر است؟

  1. ایمان حسن پور گفت:

   سلام. برای روکش مبلمان اداری ابتدا باید بدانیم که چه پارچه ای را برای چه مبلی استفاده می کنند.دوم اینکه نباید از رنگ روشن استفاده کنید و باید بتوان با یک دستمال تمیز کرد. سوم اینکه جنس پارچه باید مرغوب باشد که باعث تعریق بدن نشود

 2. ایمان فلاح گفت:

  سلام من صندلیم چرمه قرمزه اما خیلی اذیت میکنه پشیمونم که چرم گرفتم می تونم پارچه کنم روکشو؟

  1. ایمان حسن پور گفت:

   بله میشه این کار رو کرد اما خیلی توصیه نمیشه مگر اینکه رویه چرمی صندلی شما خراب شده باشه

 3. بتول تاجدینی گفت:

  سلام. من ی روکش صندلی میخواستم روند سفارش و تحویل رو میفرمایید. من کرج هستم . میشه ی عکس از صندلی بدم و شنا طبق عکس برام روکش رو تهیه بفرمایید. متشکرم

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام خانم تاجدینی وقتتون بخیر
   امکانش ثبت سفارش در شهر کرج هم وجود داره
   لطف کنید با شماره تماس ما ( 09121995381) ارتباط بگیرید تا روکش صندلی مناسب برای شما تهیه و ارسال بشه

 4. خانم نظری گفت:

  سلام ممنون از مطالب خوبتون
  آیا امکان شستشوی روکش مبلمان اداری وجود داره یا ممکنه آسیب ببینه؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام ممنون از نظر ارزشمندتون خانم نظری
   پیشنهاد میکنم برای اینکه به مبلمان آسیبی وارد نشه به جای شستشو در منزل حتما بخارشویی صنعتی استفاده کنید تا در کمترین زمان ممکن تمام لکه ها از مبلمان شما پاک بشه

 5. سعادتیان گفت:

  قبل از تعویض روکش مبلمان اداری چه نکاتی باید رعایت بشه؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   با سلام
   قبل از تعوویض لطفا جنس مناسب برای روکش مبلمان انتخاب کنید و حتما با تعمیر کار ماهر مشورت کنید تا بعدا دچار مشکل نشید.
   موفق باشید

 6. صفایی گفت:

  روکش صندلی های اداری بهتره هر چند وقت یک بار تعویض بشن؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   با سلام خدمت شما
   بسته به نوع روکش استفاده شده داره اما بهتره هر 6 ماه یک بار تعویض بشه

 7. بهار گفت:

  تعویض روکش 10 تا صندلی اداری چقدر هزینه داره؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام
   بستگی به جنس روکش استفاده شده و موارد مختلف متفاوته و بازه قیمتی از 237.000 تا 760.000 تومان هستش
   برای اطلاع دقیق تر با مشاوران مجموعه در ارتباط باشید.

 8. زرین قلم گفت:

  ممنون بابت مقاله عالی تون

  1. آقای قاسمی گفت:

   ممنون از دیدگاه ارزشمندتون

 9. حسن نوروزی گفت:

  سلام و خدات قوت خدمت تیم صنعت برتر
  اقا تعویض روکش های صندلی شرکت ما خیلی باکیفیت بود
  خسته نباشید

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام جناب نوروزی وقت شما هم بخیر
   ممنون از نظر ارزشمند شما
   خیلی خوشحالیم که از خدمات ما راضی بودید.

 10. شیخ حسینی گفت:

  سلام
  لطف یه ویدیو از مراحل تعویض روکش صندلی اداری قرار بدید
  ممنونم

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام خانم شیخ حسینی
   ممنونم از دیدگاه ارزشمندتون
   بله حتما ؛ در آپدیت بعدی یک ویدیو کامل قرار خواهد گرفت.

 11. شهرام گفت:

  ممنون بابت خدمات خوب تعویض روکش صندلی اداری تون

  1. آقای قاسمی گفت:

   ممنونم شهرام جان
   خوشحالم که از خدمات ما راضی بودید

 12. خلیلی گفت:

  سلام من صندلیم چرم تیر رنگی داره اما خیلی اذیت میکنه پشیمونم که چرم گرفتم می تونم پارچه کنم روکش صندلی رو؟

 13. خانم صالحیان گفت:

  سلام
  تعویض روکش صندلی اداری به جنس فوم صندلی هم بستگی داره؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام خانم صالحیان
   بله جنس فوم میتونه در انتخاب ما تاثیر گذار باشه
   حتما قبل از تعویض روکش صندلی با یک متخصص مشورت کنید.

 14. ناصری گفت:

  مقاله خوبی بود ممنونم

  1. آقای قاسمی گفت:

   سپاس از شما خانم ناصری

   1. ناصری گفت:

    ممنونم جناب قاسمی

 15. زارع گفت:

  قبل از تعویض روکش صندلی اداری چطوری میتونم از شما راهنمایی بگیرم؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام آقای زارع شما میتونید تصویری از روکش صندلی تهیه کنید و برای مشاوران ما ارسال کتید.
   شماره مشاوره مجموعه (09121995381)

 16. عباسی گفت:

  ممنون بابت خدمات خوب تعمیر روکش صندلی اداری

  1. آقای قاسمی گفت:

   سپاس از شما جناب عباسی

 17. سهرابی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  روکش صندلی های اداری بهتره هر چند وقت یک بار تعویض بشن؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام جناب سهرابی وقت شما هم بخیر
   بسته به نوع صندلی و جنس روکش میتونه این زمان متغییر باشه و بهتر هر 12 ماه تعویض بشن

 18. حمیدی گفت:

  برای مراحل تعویض روکش صندلی اداری در مورد مرحله سوم میشه بیشتر توضیح بدید

  1. آقای قاسمی گفت:

   بله آقای حمیدی
   به زودی یه آپدیت برای این قسمت اضافه میشه

 19. سینا گفت:

  ممنونم بابت مطالب مفید و کاربردی تون

  1. آقای قاسمی گفت:

   سپاس از شما

 20. ناصر نوری گفت:

  آیا برای تعویض روکش صندلی اداری تضمینی هم ارائه میشه ؟ چجوری از جنس روکش اطمینان داشته باشیم

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام جناب نوری وقتتون بخیر
   بله کلیه خدمات ما دارای کیفیت بالا هستند و برای رضایت خاطر شما عزیزان تمامی خدمات دارای ضمانت و گارانتی هستش

 21. سجاد اقبالی گفت:

  به نظر من روکش های چرم کیفیت بهتری دارن و برای انواع صندلی مناسب ترند

  1. آقای قاسمی گفت:

   ممنون از نظر شما
   بله روکش های چرم برای صندلی های اداری شرکتی مناسب ترند

 22. خانم نوری گفت:

  گارانتی 24 ماهه در تعویض رویه صندلی اداری در چه مواردی قابل استفاده است؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام خانم نوری
   کلیه مواردی که گارانتی رو شمال میشه در هنگام تعمیر به شما گقته میشه
   جهت اطلاع دقیق تر با شماره 09121995381 تماس بگیرید.

 23. حسنی گفت:

  نکات مهمی که قبل از تعویض روکش صندلی اداری گفته شد خیلی به من کمک کرد

  1. آقای قاسمی گفت:

   خوشحالیم که براتون مفید بوده

 24. زندی گفت:

  سپاس از مطالب آموزنده شما
  تعمیر و تعویض روکش صندلی اداری چقدر هزینه داره؟ در منزل هم انجام میشه؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   ممنون جناب زندی
   بله تعمیر و تعویض روکش صندلی اداری در محل هم انجام میشه
   برای اطلاع از هزینه ها لطفا به شماره 09121995381 در واتساپ پیام ارسال کنید

 25. جباری گفت:

  علت اینکه روکش صندلی اداری بعد یه هفته از تعویض دوباره پوسیده میشه چیه؟
  من به تازگی یه روکش تهیه کرده بودم

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام جناب جباری
   علت اصلی این مشکل جنس بد روکش صندلیه که پیشنهاد میکنم از صندلی های با کیفیت تری استفاده کنید

 26. صفوی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  برای انجام تعمیرات و تعویض روکش صندلی اداری چه مقدار باید هزینه کنیم و آیا این کار دارای ضمانت یا گارانتی هست؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام خانم صفوی هزینه بسته به نوع روک شما میتونه متفاوت باشه که برای اطلاع دقیق به شماره 09121995381 تماس بگیرید
   در مورد سوال دومتون هم بگم بله کلیه خدمات ما دارای ضمانت گارانتی هست

 27. مجیدی گفت:

  سپاس از مقاله خوبی که در مورد تعویض روکش صندلی اداری نوشتید
  عالی بود و استفاده کردم

  1. آقای قاسمی گفت:

   ممنون از نظر ارزشمند شما خانم مجیدی
   خوشحالم که راضی بودید

 28. جلیلی گفت:

  قیمت تعویض روکش صندلی اداری چقدر هست؟ . مورد دیگه اینکه چندتا صندلی به بالا شامل تخفیف میشه؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام خانم جلیلی
   برای اطلاع از تعرفه خدمات تعویض روکش صندلی به شماره 09121995381 پیام ارسال کنید ودر مورد دوم هم تعداد صندلی هاتون رو بفرمایید تا متناسب با اون براتون تخفیف در نظر بگیریم

 29. توفیقی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  برای انجام تعویض روکش چحوری میتونم اقدام کنم ؟ نزدیک به 100 تا صندلی هست که همگی نیاز به سرویس و تعویض روکش دارند

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر
   برای استفاده از خدمات تعویض روکش به شماره 09121995381 تماس بگیرید و یا تصویری از صندلی های که نیاز به تعویض روکش دارند به شماره واتساپ
   09121995381 ارسال کنید تا همکاران بنده در اسرع وقت شما رو راهنمایی کنند.

 30. سارانی گفت:

  بهترین جنس کاور برای صندلی اداری چه جنسی هست ؟ و اینکه تعویض روکش چقدر زمان و هزینه نیاز داره؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام جناب سارانی
   بهترین جنس کاور روکش چرم هستش که قیمت بالاتری داره
   برای اطلاع از هزینه انجام تعویض کاور عکس صندلی رو به شماره 09121995381 ارسال کنید

 31. قائمی گفت:

  سپاس از مقاله خوبی که در مورد تعویض روکش صندلی اداری نوشتید
  عالی بود و استفاده کردم

  1. آقای قاسمی گفت:

   ممنون از شما جناب قائمی
   خوشحالم که مفید بوده براتون

 32. سعیدی گفت:

  قبل از تعویض روکش مبلمان اداری چه نکاتی باید رعایت بشه؟

 33. روزبه گفت:

  روکش صندلی های شرکت ما همه پوست پوست شدند خواستم بدونم شما در این حوزه هم تعمیرات انجام میدید؟

  1. mobleman گفت:

   با عرض سلام بله انجام میشه صندلی های شما نیاز به تعویض روکش دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *