مبلمان

سرویس انواع مبلمان اداری در محل و در کارگاه

انواع ورق چوبی برای صنعت

سرویس صندلی اداری

انواع صندلی های اداری مثل صندلی های کامپیوتر، صندلی های مدیریتی، صندلی های گردان عادی، صندلی های آشپزخانه و .. به طور منظم به سرویس نیاز دارند تا طول عمر آن ها افزایش پیدا کند، سرویس صندلی اداری به دو منظور انجام می شود: مورد اول برای آن که اگر قطعه ای در شرف خراب شدن است تعویض یا تعمیر شود تا به بقیه قطعات آسیب نزند و مورد دوم برای آنکه قطعات بررسی شود، مهره ها سفت شوند و از خراب شدن قطعات جلوگیری شود. سرویس صندلی اداری به منظور حفظ استاندارد و ارگونومی بودن صندلی ها انجام می شود تا سلامت افراد حین کار به خطر نیوفتد و بهره وری آن ها بالا رود.

تعمیر انواع صندلی اداری

سرویس مبلمان اداری

انواع خدمات سرویس صندلی اداری

صنعت برتر یک مرکز فوق تخصصی تعمیر مبلمان اداری در تهران است که انواع خدمات تعمیر میز و صندلی اداری را با نازل ترین قیمت، بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن برای شما عزیزان انجام می دهد. گروه مبلمان اداری با بیش از 30 سال سابقه در زمینه انواع خدمات تعویض قطعات صندلی اداری، تعویض روکش مبلمان اداری، تعمیر پایه صندلی اداری، تعمیر چرخ صندلی اداری و.. آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

تعمیر مبل اداری

تعویض قطعات صندلی اداری

بیشتر بخوانید: https://officechairpicks.com/wear-and-tear/

سرویس صندلی اداری در محل

اولین حالت سرویس انواع مبلمان اداری در محل است، در این حالت لازم است شما با گروه پشتیبانی ما تماس بگیرید و درخواست اعزام یک نیرو متخصص کنید. ما در اسرع وقت نیرو را به محل شما اعزام می کنیم و نیرو متخصص ما تمام صندلی های شما را بررسی و سرویس می کند و در صورت لزوم به تعمیر آن ها می پردازد.

سرویس صندلی اداری در کارگاه صنعت برتر

حالت دوم تعمیر انواع صندلی اداری این است که شما میز یا صندلی خود را به کارگاه فنی ما ارسال کنید تا خدماتی از قبیل تعمیر چرم صندلی اداری که زمان و دقت بیشتری می طلبد با بهترین کیفیت انجام شود. خدماتی که نیاز به بازبینی بیشتری دارند و ابزار خاص نیاز دارند. در کارگاه زمان بیشتری روی هر صندلی گذاشته می شود و با دقت تمام مشکلات بررسی و تعمیر می شود در این شرایط شما می توانید با ما تماس بگیرید و ضمن دریافت مشاوره رایگان درخواست نیرو کنید و یا مبلمان اداری خود را برای ما ارسال کنید.
خدماتی که نیاز به دقت بیشتر دارند یا نیاز به ابزار حرفه ای دارند بهتر است در کارگاه بررسی و تعمیر شوند چرا که در محیط کار موجب بروز اختلال در عملکرد افراد می شود و تعمیر به خوبی صورت نمی گیرد.
گروه صنعت برتر در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات موجب رضایت شما عزیزان شود و در این راستا خودمان را موظف می دانیم تا با ارائه ضمانت اصل کالا و ضمانت خدمات رضایت شما را جلب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *