مبلمان

تعمیر انواع مبلمان اداری

تعمیر انواع مبلمان اداری

بیاید با یک فرضیه شروع کنیم، شما صاحب یک شرکت بزرگ با 80 نیرو هستید در نتیجه باید 80 صندلی اداری برای شرکت تهیه کنید. بعد از گذشت مدتی مثلا یک سال به دلایل زیادی این صندلی ها آسیب میبینند.  شما تصمیم می گیرید صندلی های جدیدی تهیه کنید.  به بازار می روید و همان مدل صندلی های قبلی رو قیمت  می کنید ، می بینید که قیمت ها نسبت به پارسال 3 برابر شده که مبلغ قابل توجهی برای شما است.  بعد از پرس و جو و تحقیقات متوجه می شید که می تونید صندلی های اداریتون رو با یک ششم قیمت تعمیر کنید. بعضی از افراد این تفکر رو دارند که تعمیر صندلی اداری بی فایده است هزینه اضافی بر می دارد چون بعد از مدت کوتاهی دوباره خراب می شود، اما اینطور نیست اگر شما تعمیرات صندلی اداری رو به یک گروه متخصص بسپارید به بهترین روش ممکن صندلی و مبلمان اداری شما رو تعمیر می کنند.

تعمیر صندلی اداری

تعمیر صندلی اداری به صرفه ترین روش برای اداره ها و دفاتر پر جمعیت است زیرا انواع صندلی های اداری به مرور زمان به دلیل استفاده نادرست دچار مشکلات متعددی می شوند و خرید یک صندلی جدید مقرون به صرفه نیست.همچنین هزینه برای تعمیر صندلی کامپیوتر یا تعمیر مبلمان اداری منزل هم بسیار مقرون به صرفه تر خرید مجدد می باشد.

بیشتر بخوانید: familyhandyman

رایج ترین دلایل تعمیر صندلی چرخدار

شکستن دسته صندلی اداری:

شکستن دسته صندلی گردان زمانی رخ می دهد که وزن زیادی روی دسته صندلی وارد کنید و یا هنگام بلند شدن فشار زیادی روی آن وارد کنید. اگر هنگام کار روی یکی از دسته ها تکیه دهید بعد از چند دسته صندلی لق شده و یا می شکند که در این صورت لازم است دسته صندلی چرخدار تعمیر یا تعویض شود.

گیر کردن چرخ ها هنگام حرکت:

اگر چرخ های صندلی اداری به راحتی روی زمین حرکت نمی کنند به احتمال زیاد به دلیل چسبیدن پرز و کثیفی های کف محیط به چرخ ها است که با شستوشو اصولی این مشکل رفع می شود اما اگر این کرک و پرز ها به داخل چرخ ها و محل پین شدن آن ها نفوذ کنند به این سادگی تمیز نمی شوند و نیازمند تعمیر چرخ صندلی اداری هستند. به همین دلیل به شما توصیه می شود تا از قرار دادن صندلی های اداری چرخدار روی فرش و موکت به شدت خودداری کنید تا دچار این مشکل نشوید.

با تمیز نگه داشتن چرخ ها احتمال بروز خرابی در چرخ های صندلی بسیار کم می شود مگر اینکه چرخ با آسیب فیزیکی ببینند مثلا بشکنند یا پیچ آن ها خرد شود در این حالت می تونید به راحتی با یک متخصص تماس بگیرید و صندلی اداریتون رو در محل تعمیر کنید.

گشاد شدن کنیک پایه و پوسته رویی صندلی ها:

گشاد شدن کنیک پایه و پوسته پوسته شدن رویه صندلی یک مشکل اجتناب ناپذیر است که به دلیل استفاده زیاد و ساعات طولانی از صندلی ها و مبلمان اداری پیش می آید. اما جای نگرانی نیست چون ما در تعمیر صندلی اداری به شما کمک می کنیم تا با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت یک صندلی اداری درجه یک داشته باشید.

خراب شدن پشتی صندلی چرخدار:

تعمیر پشتی صندلی اداری بسیار رایج است که نتیجه استفاده نادرست از قفل صندلی و نشستن نامناسب روی صندلی است.

شکستن مکانیزم صندلی اداری:

شکستن مکانیزم صندلی گردان اغلب به دلیل عدم آگاهی از طرز کار قفل صندلی است. اگر از قفل صندلی به درستی استفاده نکنید بعد از مدت کوتاهی نیاز به تعمیر صندلی اداری پیدا می کنید. پس به شما توصیه می کنیم قبل از هرچیز طرز کار قفل صندلی رو به خوبی یاد بگیرید.

تخلیه گاز جک صندلی های گردان:

با قاطعیت می توان گفت جک صندلی های اداری مهم ترین بخش تشکیل دهنده هر صندلی است. جک صندلی وظیفه بالا و پایین بردن صندلی رو به عهده داره و ارتفاع مورد نظر شما رو تنظیم می کند.

پریدن روی صندلی اداری مخصوصا در حالتی که جک صندلی بالا قرار دارد باعث خالی شدن گاز داخل جک می شود و شما مجبور به تعمیر جک صندلی اداری می شوید. این مشکل رو تنها با کمک گرفتن از یک متخصص می تونید رفع کنید.

البته ممکن است به مرور زمان جک صندلی شما تحلیل رود اگر هنگام نشستن روی صندلی احساس می کنید که به آرامی در صندلی فرو می روید احتمالا نیاز به تعویض جک دارید. تعویض سیلندر داخل صندلی هزینه نسبتا زیادی دارد پس تا حد ممکن سعی کنید با تعمیر کمپرس باد صندلی این مشکل رو حل کنید.

تنظیم نشدن شیب صندلی:

این مشکل زمانی رخ می دهند که مکانیزم صندلی شما آسب دیده باشد با تعمیر مکانیزم صندلی اداری این مشکل هم رفع می شود.

شکستن پشتی آکاردئون مانند صندلی اداری:

اکثر صندلی های اداری مثل صندلی های کامپیوتر، صندلی های کنفرانس، صندلی های مدیریتی و .. بعد از چند بار استفاده صدا های گوش خراش و آزار دهنده ای از خودشون ساطع می کنند که باعث حواس پرتی و خجالت می شود. این اتفاق به دلیل فشار آوردن بیش از حد به پشتی صندلی و شکستن بخش آکاردئون مانند پشت صندلی رخ می دهند. شما می تونید برای تعمیر پشتی صندلی اداری خودتون با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن صندلی سالم تحویل بگیرید.

از بین رفتن ابر و فوم داخل صندلی و مبلمان اداری:

اگر شما تمام اصول مراقبتی از صندلی اداری رو به خوبی رعایت کنید بعد از چند سال به دلیل نشستن زیاد روی صندلی ابر و یا فوم داخل صندلی خورده می شود و صندلی فرو می رود، راحتی خودش رو از دست می دهد و به بدن شما آسیب می زند. اما اگر شما اقدام به شستوشوی مرتب صندلی ها کنید و آب به داخل صندلی نفوذ کند ابر و فوم داخل صندلی خراب می شوند. لازم به ذکر است که خشک کردن ابر و فوم داخل صندلی به هیچ وجه کار ساده ای نیست!

در این مواقع شما باید به تعمیر صندلی چرخدار اداری فکر کنید و بعد از تماس با متخصص بخشی و یا کل ابر یا فوم داخل صندلی تعویض شود.

از بین رفتن رویه صندلی اداری:

با نشستن زیاد روی صندلی ها و ساییده شدن آن ها به مرور زمان رویه صندلی ها و مبلمان اداری از بین می رود. اگر در زمانی که مقدار کمی از رویه صندلی از بین رفته اقدام کنید با پولیش و یا با رفو رویه صندلی شما تعمیر می شود اما اگر رویه چرمی یا پارچه ای صندلی اداری پاره شود نیاز به تعویض رویه صندلی اداری دارید.

تعمیر صندلی اداری در محل

امروزه در تمامی شهر ها به صورتی شده که تعمیر صندلی اداری در محل انجام می شود، این کار هزینه حمل و نقل رو کاهش می دهد از طرفی یک شرکت بزرگ که تعداد زیادی صندلی دارد قادر نیست به سادگی تمامی صندلی ها را جا به جا کند بنابراین خدمات تعمیر صندلی اداری در محل به لیست تعمیرکاران صندلی و مبلمان اضافه شده. تقریبا تمامی کار ها مثل تعویض و تعمیر چرخ، درست کردن پشتی و پایه صندلی،تعمیر جک و مکانیزم و.. در محل امکان پذیر است، تنها معدود خدماتی مثل تعویض رویه و تعویض ابر صندلی نیاز به صرف وقت بیشتر دارد که در محل امکان پذیر نیست.

تعمیرات صندلی اداری چه مراحلی دارد؟

 1. خرد کردن صندلی، در این مرحله تمامی قطعات صندلی اداری از هم جدا می شوند.
 2. در مرحله بعدی مکانیزم صندلی جدا شده، اگر نیاز به تعویض نداشته باشد با جوشکاری آن را تعمیر می کنند.
 3. در مرحله بعدی جک صندلی بررسی می شود.
 4. حالا چرخ های صندلی یکی یکی باز می شوند و در صورت نیاز تعویض می شوند.
 5. اگر نیاز باشد فوم یا رویه صندلی تعویض شود، روکش صندلی (چرم یا پارچه) از پشتی و نشیمنگاه جدا می شود.

(فوم یا ابر صندلی های اداری اغلب تقویت می شوند، به این معنا که مقداری ابر و فوم به ابر و فوم قبلی که ضعیف شده اند اضافه می شود.)

توجه داشت باشید که اکثرا برای تعمیرات مبلمان اداری قطعات تعویض می شوند زیرا تعمیر آن ها مقرون به صرفه نیست.

بیشتر بخوانید: chairpickr

نگهداری از صندلی اداری

خالی از لطف نیست که چند نکته در مورد نشستن روی صندلی های اداری بدانیم تا نیاز به تعمیر صندلی چرخ دار پیدا نکنیم.

 • به هیچ عنوان روی صندلی های اداری نپرید، خصوصا زمانی که جک صندلی بالاست.
 • روی نوک صندلی ننشینید، وقتی وزن و فشار زیادی به نوک صندلی وارد می کنید باعث می شود به مرور تخته لایی صندلی بشکند و یا خم شود.
 • وزن خود را روی دسته های صندلی نندازید.
 • هنگام بلند شدن دسته های صندلی را تکیه گاه نکنید.
 • روکش صندلی را با آب شستوشو ندهید این کار باعث پوسیدگی و پارگی صندلی می شود با دستمال مرطوب آن را تمیز کنید.
 • صندلی چرخ دار را روی فرش و موکت قرار ندهید این کار باعث می شود پرز به چرخ ها بچسبد و از حرکت روان آن ها جلوگیری کند.
 • پشتی صندلی را بیش از حد خم نکنید این کار باعث خراب شدن مکانیزم و پشتی صندلی می شود.
 • طرز تهیه با قفل صندلی اداری را یاد بگیرید.
 • با رعایت این نکات هزینه تعمیرات مبل اداری را به حداقل می رسانید و عمر صندلی را بالا می برید.

تعمیر صندلی اداری با بهترین قیمت

قیمت تعمیر صندلی اداری و قیمت تعمیر صندلی کامپیوتر به عوامل زیادی وابسته است از جمله جنس قطعات، سختی کار که مرتبط با میزان دستمزد استادکار می باشد، هزینه ایاب ذهاب و حمل و نقل و شزایط اقتصادی بازار.

ممکن است وقتی شما جمله تعمیر صندلی اداری با کمترین قیمت را می شنوید سریعا اقدام به تعمیر صندلی خود کنید و خوشنود باشید که هزینه بسیار ناچیزی را برای تعمیر صندلی کنفرانس،  تعمیر صندلی کامپیوتر، تعمیر صندلی مدیریتی و تعمیر مبلمان اداری پرداخت کرده اید اما باید این نکته را بدانید که اگر جنس قطعات استفاده شده برای تعمیر صندلی گردان شما خوب نباشد به زودی دچار مشکل می شود و باید هزینه ای دوباره برای تعمیرات صندلی اداری کنید. پس در این شرایط بهتر است به وسوسه جملاتی مثل تعمیر صندلی اداری با نازل ترین قیمت نشوید و در وهله اول با تحقیق در مورد قیمت قطعات و هزینه های تعمیر تصمیم گیری کنید.

این به این معنا نیست که هزینه تعمیرات مبلمان اداری بسیار بالا است و امکان تعمیر صندلی اداری با بهترین قیمت و حداقل دستمزد وجود ندارد، بلکه به این معنا است که شما باید قبل از انجام کار از فرد ضمانت کتبی اصل بودن کالا و ضمانت نامه حداقل شش ماهه درخواست کنید چون در غیر این صورت ممکن است شما با 10 استادکار تماس بگیرید و همه قیمت یکسانی به شما بگویند در حالیکه جنس قطعات با هم متفاوت است.

نکته مهم : جک صندلی اداری یکی از مهم ترین قطعات صندلی اداری است که بعد از نصب در صندلی دیگر قابل مشاهده نیست. باید دقت کنید حتما قبل از تعمیر جک را مشاهده کنید تا جنس تقلبی نباشد زیرا فروش جک های بی کیفیت بسیار رایج است با آن که به شما ضمانت هم می دهند اما با هزینه ای که از شما دریافت می کنند حتی اگر دوبار دیگر هم برای شما قطعه تقلبی و بی کیفیت عوض کنند باز هم سود زیادی روی فروش آن قطعه کرده اند.

بهترین جک موجود در بازار ایران جک تایوان است. متاسفانه کلاهبردان جک های بی کیفیت چینی را به جای جک های تایوانی به مردم می فروشند و مردم که آگاهی کامل در مورد ابزار و قطعات ندارند یا بخاطر قیمت پایین تر آن ها را انتخاب می کنند و یا با قیمت بالا جک های بی کیفیت خریداری می کنند.

ما با ارائه با کیفیت ترین قطعات و حداقل دستمزد آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم، ضمانت اصل کالا و خدمات پس از فروش به شما عزیزان برای آسودگی خیال شما داده می شود.

قبل از تعمیر صندلی چرخدار خود حتما به نکات زیر توجه کنید:

 • ضمانت نامه قطعه
 • ضمانت شش ماهه خدمات
 • سابقه و تجربه استادکار
 • هزینه ایاب ذهاب
 • حدود هزینه کلی تعمیرات
 • جنس و مدل ابر، فوم و پارچه
 • نوع جک و مکانیزم

بیشتر بخوانید: practicallyfunctional

در مبلمان اداری چه خدماتی انجام می شود؟

ما در اینجا تمام خدمات مربوط به تعمیرات مبلمان اداری، تعمیر صندلی اداری، تعمیر صندلی کامپیوتر، تعمیر صندلی کنفرانس، تعمیر صندلی مدیریتی و تعمیر میز اداری را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت برای شما انجام می دهیم.

چرا ما؟

سوالی که همیشه برای همه ما پیش می آید این است که بالاخره چه جایی را برای تعمیر مبل اداری انتخاب کنیم؟ قطعا ما به شما تیم حرفه ای خودمان را پیشنهاد می دهیم؛ حالا چرا؟

ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن

متخصصان ما در سریع ترین زمان ممکن به محل شما اعزام می شوند و به دلیل سابقه و تجربه بالا در کسری از ساعت صندلی شما را عیب یابی و به خوبی تعمیر می کنند.

متخصصان کار بلد و حرفه ای

تمامی استادکاران و متخصصان تیم ما آموزش دیده و حرفه ای هستند، سابقه ی زیادی در این زمینه دارند و از بهترین قطعات و ابزارها استفاده می کنند.

ارائه ضمانت

تیم ما علاوه بر ارائه ضمانت نامه کتبی اصل بودن کالا به شما ضمانت تعمیر قطعات در صورت خرابی مجدد را می دهد تا خیال شما از بابت هزینه انجام شده و انتخاب گروه ما راحت و آسوده باشد.

استفاده از قطعات اصل

این نکته بسیار مهم است که جایگزین هر قطعه، قطعه اورجینال و اصل قرار بگیرد، تیم ما در هر شرایط اقتصادی از محصولات اورجینال استفاده می کند.

قیمت مناسب

تیم ما با حداقل کردن هزینه تعمیر و دستمزد استادکار سعی بر کمتر کردن هزینه های تعمیر صندلی و مبلمان اداری شما عزیزان دارد.

پشتیبانی کامل

تیم ما از معدود مراکز خدماتی است که پشتیبانی جامع و کامل دارد که حقوق مشتری را همیشه در اولویت قرار می دهد تا رضایتمندی شما همراهان گرامی را جلب کند.

مشاوره کامل

شما می توانید قبل از اقدام در ابتدا از متخصصان ما مشاوره دریافت کنید، عکس صندلی خود را برای ما ارسال کنید و هر سوالی که دارید بپرسید تا با ذهنی باز اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعات صندلی اداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *