مبلمان

آموزش نحوه تعمیر و تعویض پایه صندلی اداری

تعویض پایه صندلی اداری در محل

پایه صندلی های اداری که به پنج پر معروف هستند از بالا به جک صندلی متصل هستند و در قسمت پایین به پنج چرخ متصل می شوند. اگر احساس ناامنی و عدم تعادل روی صندلی دارید احتمالا مشکل از پایه ی صندلی گردانتان هست پس باید اقدام به تعویض پایه صندلی اداری کنید. کیفیت پایه صندلی های جک دار در طول عمر صندلی اداری شما بسیار مهم است در واقع اگر پایه ها از کیفیت خوبی برخوردار نباشند، قادر به تحمل وزن و فشار زیاد در ساعات کاری نیستند و خیلی زود خراب می شوند. البته بعضی اوقات لق شدن صندلی به دلیل شل شدن چرخ ها است که با شستشو، روغن کاری و فیکس کردن آن ها این مشکل رفع خواهد شد.

 

جنس پایه صندلی اداری

هنگام تعویض پایه صندلی اداری باید بدانید که معمولا پایه های صندلی از دو نوع هستند:

پایه پلاستیکی: استحکام کمتری دارند و در سه سایز بزرگ، متوسط و کوچک موجودند.

پایه فلزی: استحکام بالایی دارند و در سایز های مختلف تولید می شوند. اغلب از آلومینیوم برای پایه های فلزی استفاده می شود که در رنگ های مختلف و در دو نوع آجدار و بی آج تولید می شوند.
از پایه های کوچک برای صندلی های اداری کوچک یا صندلی های کامپیوتر استفاده می شود و از پایه های صندلی بزرگ برای صندلی های مدیریتی، صندلی های کنفرانس و .. استفاده می شود.

بیشتر بخوانید: hunker

تعویض پایه صندلی اداری

برای تعویض پایه صندلی جک دار که مرحله مهمی در تعمیر صندلی اداری می باشد ابتدا باید محل دقیق مشکل را پیدا کنیم و ابزار های مورد نیاز را تهیه کنیم حالا اگر خودتان تصمیم به این کار دارید باید ویدئوهای آموزشی ببینید تا هنگام تعمیر بخش دیگری از صندلی دچار آسیب دیدگی نشود.
بعد از اینکه ایراد را پیدا کردید و متوجه شدید که مشکل از پایه صندلی است صندلی را کاملا برعکس کنید تا روی آن تسلط داشته باشید و بعد با کمک آچار و چند ضربه به پایه آن را از جک و پایه هیدرلیک جدا کنید. دقت کنید صندلی در حالت خلاص باشد. هنگام ضربه زدن دقت کنید که ضربه ها به جای درست وارد شوند و باعث در رفتگی بقیه قطعات نشوند. بعد از جدا سازی بدنه صندلی از پایه تمام قطعات و مهره ها را در یک کیسه جمع آوری کنید تا هنگان نصب کردن به مشکل نخورید بهتر است اگر برای بار اول این کار را انجام می دهید از مراحل جدا سازی فیلم بگیرید تا هنگام نصب جای دقیق هر قطعه را بدانید. برای جدا سازی پایه از دستگیره ها کمک نگیرید چرا که آن ها به بدنه صندلی متصل هستند و دچار آسیب می شوند. وقتی پایه صندلی جدا شد داخل و اطراف آن را به خوبی بررسی کنید تا محل شکستگی یا ساییدگی را پیدا کنید اگر قابل تعمیر بود آن را تعمیر کنید و در غیر این صورت یک پایه مناسب خریداری کنید و به جک متصل کنید در هنگام نصب پایه دقت کنید پایه در جای درست قرار بگیرد و چفت شود.

قیمت تعویض پایه صندلی اداری

اگر در شرکت صنعت برتر برای تعمیر پایه صندلی اداری خود سفارش انجام دهید، متخصصان ما می توانند در محل برای شما این تعمیرات را انجام دهند. همچنین در این مقاله ویدیو هایی وجود دارد که به شما آموزش می دهد در صورت نیاز خود شما تعویض پایه صندلی اداری را انجام دهید.

همین حالا مطالعه کنید :  تعمیر و تعویض چرم صندلی اداری

پایه صندلی آخرین قطعه صندلی قبل از چرخ ها می باشد که نقش مهمی در استقامت صندلی دارد. در اصل یکی از مهم ترین مواردی که روی طول عمر صندلی های اداری تاثیر گذار می باشد کیفیت و عمر پایه صندلی اداری است.

اگر صندلی اداری شما پایه مناسبی نداشته باشد، این موضوع به جک ها نیز فشار وارد می کندو صندلی قابلیت استفاده شدن نخواهد داشت. خبر خوش اینجاست که شما می توانید با تعویض پایه صندلی اداری خود جلوی فرسودگی جک صندلی اداری را بگیرید.

 

اهمیت تعمیر پایه صندلی جک دار

پایه صندلی اداری در ساختار صندلی بسیار موثر است چرا که به سلامت بدن شما کمک می کند، حالا اگر پایه خراب شود و صندلی از حالت استاندارد خارج شود به بدن شما صدمه می زند و باعث ایجاد درد و حس ناپایداری هنگام کار می شود. پایه صندلی اداری انواع مختلفی دارد که باید با توجه به وزن فرد و کارایی آن انتخاب شود، پایه ی صندلی ممکن است در اثر ضربه و یا فشار آسیب ببینید که در این حالت صندلی تقریبا غیر قابل استفاده می شود. پس حتما در زمان بروز مشکل به تعمیر و تعویض پایه صندلی و همچنین تعویض جک صندلی اداری بپردازید تا مشکلی برای بدن شما پیش نیاید.

عموما در تمام صندلی های یک پایه به نام “پنج پر” وجود دارد که در پایین هر یک از پره ها یک عدد چرخ متصل است . در پایه های پنج پر تنوع در طرح و جنس به چشم می خورد که می تواند در شکل ظاهری جلوه بیشتر از خود نشان دهد و تا حدودی انتخاب را برای مشتری باز بگذارد . صنعت برتر که همراه کیفیت کار برای از اهمیت بالایی برخوردار است همیشه از جنس درجه یک در تعمیرات پایه صندلی اداری هم استفاده می کند تا کاری با کیفیت و در خور شان مشترین ارائه کند و پس از تعمیرات پایه صندلی اداری با ارائه گارانتی های دو ساله سعی بر جذب رضایت مشتری خود خواهد کرد . اگر بخواهیم به طور کلی از نوع جنس پایه های صندلی اشاره کنیم باید گفت نوع اول ، جنس پایه صندلی اداری پلاستیکی که همین هم به سه نوع پایه کوچک و پایه متوسط و پایه بزرگ تقسیم می شود که متناسب با اندازه و نوع صندلی نصب می شود . اما نوع دوم که از استحکام خوب و محکمی برخوردار است و البته مانند پایه های صندلی پلاستیکی دارای سه نوع کوچک ، متوسط و بزرگ هستند پایه صندلی های فلزی هستند که مشتریان آن بیشتر است و از طرفداران بیشتری برخوردارند

همین حالا مطالعه کنید :  زمان تعمیر مبل

تعمیر پایه صندلی جک دار

سوالات متداول در تعمیر پایه صندلی اداری

 • از کجا بدونم که تیم شما در تعمیر صندلی اداری با تجربه است؟
  تیم خدماتی صنعت برتر با بیش تر از ۱۰ سال سابقه و ۷۰۰۰ پروژه موفق در تعمیر صندلی اداری افتخار دارد که نمونه کار های خود را برای شما ارسال کند تا شما از مجرب بودن کادر ما اطمینان حاصل کنید.
 • اگر نشیمن یا پشتی صندلی دچار مشکل شود برای تعمیر آن از چه فومی استفاده می کنید؟
  اگر علاوه بر تعمیر پایه صندلی اداری، صندلی شما نیاز به تعویض فوم نیز داشته باشد متخصصان گروه صنعت برتر از فوم سرد برای تعویض فوم های صندلی شما استفاده می کنند.
 • اگر همراه تعمیر پایه صندلی اداری به تعویض جک هم نیاز باشد از چه جکی برای تعمیر استفاده می کنید؟
  پیشنهاد ما به شما عزیزان استفاده از جک های تایوانی اصل برای تعمیر صندلی اداری می باشد، این جک ها 1 سال گارانتی دارند و کیفیت آن ها تضمین شده است. اما اگر شما اسرار داشته باشید از جک های چینی هم می توان برای تعمیر جک صندلی اداری استفاده کرد
 • چگونه می توانیم هزینه تعمیر پایه صندلی اداری خود را متوجه شوم؟
  همین حالا عکس صندلی های خود را به شماره 09121995381 در واتساپ ارسال کنید تا مشاوران ما شما راهنمایی کنند.
 • هزینه ایاب ذهاب تعمیر پایه صندلی اداری به چه صورت محاسبه می شود؟
  اگر مشکل صندلی شما در محل قابل رفع باشد متخصصان ما به محل شما اعزام می شوند و در این صورت هزینه ایاب ذهاب برای شما محاسبه نمی شود. درصورت نیاز به ارسال صندلی های شما به کارگاه ما قبل از عقد قرارداد هزینه ایاب ذهاب به صورت توافقی ذکر می شود
 • آیا تعمیر صندلی از طرف شما ضمانت دارد؟
  بله تمامی خدمات تعمیر صندلی اداری، از جمله تعمیر پایه صندلی اداری، از طرف تیم خدماتی صنعت برتر از 6 ماه الی 1 سال ضمانت کتبی دارد.

90 دیدگاه در “آموزش نحوه تعمیر و تعویض پایه صندلی اداری

 1. اکبری گفت:

  سلام من قصد دارم پایه صندلی رو در منزل تعمیر کنم و نیاز به قطعات نو دارم ؛ شما می تونید ارسال کنید؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام جناب اکبری وقتتون بخیر
   لطف کنید با کارشناس مجموعه به شماره 09121995381 تماس بگیرید و اعلام کنید برای خدمات تعویض پایه صندلی اداری تماس گرفتید تا مشکلتون در اسرع وقت حل بشه.

 2. javad گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  برای تعویض پایه صندلی اداری فرمودید اجناس پلاستیکی استحکام کمتری دارند ؛ بهتره از محصولات کدوم شرکت برای تعویض استفاده کنم که مقاوت بهتری داشته باشه؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   پایه صندلی پلاستیکی معمولا ساخت شرکت تایوان هستش و بالاترین کیفیت رو داره

 3. صادقی گفت:

  مقاله خوبی بود
  ممنون

  1. آقای قاسمی گفت:

   سپاس از شما جناب صادقی

 4. محمدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای تعمیر پایه صندلی اداری در منزل چه نکاتی رو باید رعایت کنیم؟

 5. شیروانی گفت:

  سلام ؛ برای تعویض چرخ صندلی شرکت چجوری میتونم باهاتون ارتباط بگیرم

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام
   لطفا تصویری از چرخ صندلی برای ما در واتساپ به شماره 09123466904 ارسال کنید .
   مشاوران مجموعه در اسرع وقت شما رو راهنمایی می کنند.

 6. سبحان گفت:

  هزینه تعمیر پایه صندلی های اداری چقدر میشه؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام سبحان عزیز
   لطفا تصویری از پایه صندلی اداری که قرار تعمیر بشه در واتساپ به شماره 09121995381 ارسال کنید تا مشاوران مجموعه شما رو راهنمایی کنند.

 7. شیروی گفت:

  تعویض پایه صندلی های اداری رو با خیال راحت به صنعت برتر بسپارید
  خدماتشون عالیه

  1. آقای قاسمی گفت:

   دورود جناب شیروی
   ممنون از شما
   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بودید

 8. سیاری گفت:

  چه مواردی باعث خرابی پایه صندلی اداری میشه؟

 9. قرایی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  هزینه ایاب ذهاب تعمیر پایه صندلی اداری در شهر کرج به چه صورته؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر
   هزینه ایاب و ذهاب به صورت توافقی هستش

 10. کیانی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  امکانش هست چند نمونه کار از تعمیرات پایه صندلی اداری شما رو ببینم

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام جناب کیانی عزیز
   شما میتونید نمونه کار های انجام شده مجموعه و رضایت مشتریان رو در صفحه زیر مشاهده کنید.
   https://mobleman-edari.com/%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1-%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C/

 11. خدابنده گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ممنون میشم در مورد اهمیت تعمیر یا تعویض پایه صندلی توضیح بدید

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر
   تعمیر پایه صندلی اداری از خیلی از هزینه های اضافه شما جلوگیری میکنه و باعث میشه در بلند مدت هم صندلی ها قابل استفاده باشند.

 12. خانم مهدوی گفت:

  قیمت تعویض پایه صندلی اداری به چه صورت هست؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام خانم مهدوی
   لطف کنید تصویری از پایه صندلی که نیاز به تعویض داره برای ما در واتساپ به شماره 09121995381 ارسال کنید تا همکاران ما شما رو راهنمایی کنند.

 13. سینا گفت:

  مقاله خوب و جامعی بود ممنونم

  1. آقای قاسمی گفت:

   ممنون از شما

 14. خانزداه گفت:

  خدمات تعمیر و تعویض پایه صندلی اداری در صنعت برتر خیلی با کیفیت عالی انجام میشه
  سپاس از شما

  1. آقای قاسمی گفت:

   ممنون از دیدگاه ارزشمندتون
   خوشحالم که راضی بودید

 15. شهابی گفت:

  آموزش خوبی بود واقعا
  ممنونم ازتون

  1. آقای قاسمی گفت:

   خواهش میکنم
   خوشحالم که راضی بودید

 16. یاوری گفت:

  چگونه میتونم هزینه تعمیر پایه صندلی اداری خود را متوجه شوم؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام جناب یاوری
   جهت اطلاع از تعرفه دقیق تعمیرات به شماره 09121995381 در واتساپ پیام ارسال کنید

 17. مینا خلج گفت:

  ممنون بابت خدمات خوب تعمیر صندلی اداری شما

  1. آقای قاسمی گفت:

   سپاس از شما خانم خلج

 18. علوی گفت:

  سلام
  پایه صندلی من مدتی هست که شکسته و قابل استفاده نیست
  چطور یک پایه مناسب پیدا کنم؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام جناب علوی
   جهت اطلاع دقیق از تعرفه خدمات تعمیر پایه صندلی اداری تصویری از پایه صندلی تهیه و برای ما به شماره 09121995381 ارسال کنید
   همکاران بنده در اسرع وقت شما رو راهنمایی خواهند کرد

 19. دستجردی گفت:

  تعمیرات صندلی اداری در محل هم انجام میشه؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   بله کلیه خدمات تعمیراتی در محل هم انجام میشه

   1. دستجردی گفت:

    ممنون از پاسخ گویی شما جناب قاسمی
    من از خدمات استفاده کردم و به شدت راضی بودم

    1. آقای قاسمی گفت:

     خواهش میکنم
     خوشحالم که راضی بودید

 20. عباسی گفت:

  پیشنهاد می کنید جنس پایه صندلی اداری فلزی باشه یا پلاستیکی؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   این موضوع تا حد زیادی بستگی به نوع صندلی اداری شما داره

 21. خانم نوروزی گفت:

  برای تعویض پایه صندلی اداری در منزل به چه ابزار آلاتی نیاز داریم؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   این کار به تخصص زیادی نیاز داره و حتما پیشنهاد میکنم با یک متخصص مشورت کنید

 22. سینا کولیوند گفت:

  سلام و دورود
  علت اینکه پایه های صندلی بعد مدتی لق میزنن چیه ؟ میتونه مرتبط با جنس بد پایه باشه

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام جناب کولیوند
   بله بخش زیادی به خاطر جنس بد پایه های استفاده شده است
   حتما در اسرع وقت پایه های صندلی تون رو تعویض کنید

 23. سجادی گفت:

  ممنون بابت مقاله خوبتون

  1. آقای قاسمی گفت:

   سپاس از شما

 24. فریادی گفت:

  من از آموزش نحوه تعمیر و تعویض پایه صندلی اداری خیلی لذت بردم
  ممنونم از شما

  1. آقای قاسمی گفت:

   ممنون آقای فریادی
   خوشحالم که راضی بودید

 25. بهرامی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  هزینه ایاب ذهاب تعمیر پایه صندلی اداری به چه صورت محاسبه می شود؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   اگر تعمیر پایه صندلی اداری در محل امکان پذیر باشه هزینه ایاب و ذهاب توافقی هست

 26. نمازی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  دو تا پایه فلزی و پلاستیکی رو بخواییم استفاده کنیم برای تعمیرات هر کدوم چقدر هزینه داره؟|

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام خانم نمازی وقت شما هم بخیر
   برای اطلاع بیشتر به شماره 09121995381 تماس بگیرید

 27. جلیلی گفت:

  ممنون از خدمات خوب تعمیر و تعویض پایه صندلی اداری شما

  1. آقای قاسمی گفت:

   خواهش میکنم
   سلامت باشید

 28. جاهدی گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  برای استفاده از پایه صندلی اداری جدید چه نکاتی رو باید رعایت کنیم

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام وقت شما هم بخیر
   پیشنهاد میکنم قبل از انتخاب پایه صندلی حتما با متخصصان صنعت برتر مشورت کنید

 29. صفری گفت:

  سلام خدمت تیم صنعت برتر
  چجوری بهترین جنس پایه رو برای صندلی اداری پیدا کنم؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام جناب صفری وقتتون بخیر باشه
   برای انتخاب بهترین پایه صندلی پیشنهاد میکنم حتما از متخصصان مجموعه مشورت بگیرید تا به بهترین نحوه شما رو راهنمایی کنیم

 30. محمدی گفت:

  ممنون از خدمات خوب تعمیر پایه صندلی اداری تون
  هفته پیش پایه صندلی من اوکی شد و رضایت 100% داشتم

  1. آقای قاسمی گفت:

   سپاس از شما خانم محمدی
   خوشحالم که راضی بودید

 31. جاهدی گفت:

  سپاس از مقاله کاملی که در مورد تعمیر پایه صندلی نوشتید
  برای انجام این کار به چه ابزار آلاتی نیاز داریم و آیا امکانش هست در منزل انجام بشه؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   ممنون از شما جناب جاهدی
   خیر شما به هیچ ابزاری در منزل نیاز ندارید و متخصصان ما همه ابزار آلات رو به همراه دارن
   برای شهر تهران و کرج در منزل هم انجام میشه

 32. یاسین علی زاده گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  برای تعویض پایه صندلی اداری در شرکت صنعت برتر چجوری میشه اقدام کرد ؟ ضمانت نامه ای که میدید تا چند ماهه؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام آقای علیزاده
   برای استفاده از خدمات تعمیر و تعویض پایه صندلی لطفا به شماره 09121995381 در واتساپ پیام ارسال کنید
   در مورد ضمانت نامه هم برای خدمات ما ضمانت های از 6 ماه تا 1 سال ارائه میشه

 33. عباسی گفت:

  پایه صندلی چرخدار در شرکت شما موجوده ؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   بله جناب عباسی

 34. صادقلو گفت:

  قیمت پایه صندلی چرخدار چقدر هست؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام خانم صادقلو
   برای اطلاع از قیمت پایه صندلی چرخدار به شماره 09121995381 در واتساپ پیام بدید

 35. سجادی گفت:

  سپاس از مطالب خوبی که در مورد تعمیر پایه صندلی نوشتید
  خیلی مفید بود و استفاده کردم

  1. آقای قاسمی گفت:

   ممنون از شما جناب سجادی
   خوشحالم که براتون مفید بوده

 36. صالحی گفت:

  ممنون از مقاله خوبی که برای تعمیر و تعویض پایه صندلی اداری قرار دادید
  خیلی مفید بود و استفاده کردم

  1. آقای قاسمی گفت:

   سپاس از شما خانم صالحی
   خوشحالم که مفید بوده براتون

 37. امیری گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  برای انجام تعمیرات پایه صندلی اداری هزینه ها به چه صورته ؟ بنده 12 تا صندلی اداری دارم که اکثرشون پایه های خرابی دارن

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام جناب امیری وقت شما هم بخیر
   برای اطلاع از قیمت تصویری صندلی تون رو به شماره 09121995381 ارسال کنید تا پایه صندلی ها در اسرع وقت تعمیر یا تعویض بشه

 38. شیرازی گفت:

  ممنون از آموزش خوبی که برای نحوه تعمیر و تعویض پایه صندلی اداری قرار دادید
  شما این خدمات رو در تمام ایران انجام میدید؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام جناب شیرازی
   خدمات حضوری ما در تهران و کرج و تعدادی از شهر های ایران هست
   بفرمایید شما ساکن کدوم شهر هستید؟

 39. سبلانی گفت:

  سپاس از مطلب مفیدی که در مورد تعمیر و تعویض پایه صندلی اداری قرار دادید
  به شخصه خیلی استفاده کردم و مفید بود

  1. آقای قاسمی گفت:

   ممنون از شما خانم سبلانی
   خوشحالم که از خدمات ما راضی بوید

 40. حسنی گفت:

  سلام
  برای تعمیرات پایه صندلی چطور میتونم اقدام کنم؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   سلام میتونید به شماره 09121995381 تماس بگیرید یا در واتساپ پیام ارسال کنید

 41. مومنی گفت:

  سپاس از مقاله کاملی که در مورد تعمیر پایه صندلی نوشتید
  برای انجام این کار به چه ابزار آلاتی نیاز داریم و آیا امکانش هست در منزل انجام بشه؟

  1. آقای قاسمی گفت:

   درود بر شما جناب مومنی
   برای این کار به ابزار خاصی احتیاج ندارید و تمامی ابزار آلات توسط متخصصان صنعت برتر آورده میشه

 42. شاهینی گفت:

  سپاس از مقاله کامل شما
  چجوری میتونم برای تعمیر پایه صندلی اداری با شما ارتباط بگیرم

  1. آقای قاسمی گفت:

   سپاس از شما
   برای تعمیر پایه صندلی اداری با شماره 09121995381 تماس بگیرید

 43. سپهری گفت:

  ممنون از مقاله خوبتون
  اطلاعات کاملی در مورد تعویض پایه صندلی اداری داده شد

  1. آقای قاسمی گفت:

   سپاس از شما جناب سپهری

 44. فاطمه عباسی گفت:

  خیلی نکات خوبی در مورد پایه صندلی گفته شد
  ممنون از شما

  1. آقای قاسمی گفت:

   سپاس از شما
   خوشحالم که راضی بودید

 45. رئوف گفت:

  سلام و وقت بخیر خدمت جناب حسن پور عزیز و تیم حرفه ای که دارن و ممنون از خدمات بی نظیری که ارائه میدید

  1. mobleman گفت:

   ممنون نظر لطف شما هست خواشحالیم که از خدمات ما راضی بودید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *