مبلمان

تعویض ابر صندلی اداری در منزل

تعویض فوم صندلی اداری

یکی از شایع ترین موارد برای تعمیرات مبلمان اداری، تعویض ابر صندلی اداری است چون که فوم صندلی اداری تحت فشار و به دلیل نشستن مداوم روی آن خورده می شود و پایین می رود، در نتیجه هر چند وقت یکبار لازم است تا برای تعویض فوم صندلی اداری اقدام کنید.

تعویض ابر صندلی اداری

برای تعویض ابر مبلمان اداری در مرهله اول باید انواع فوم صندلی اداری را بشناسید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای تعویض ابر صندلی داشته باشید چون که برای تعویض فوم صندلی اداری می توانید فوم با ضخامت و تراکم متفاوتی را انتخاب کنید که هم متناسب با صندلی شما باشد و هم احساس خوب و راحتی هنگام نشستن به شما بدهد . انتخاب فوم مناسب می تونه در راحتی صندلی تاثیر زیادی داشته باشه همچنین اگر به موقع برای خرید ابر صندلی اداری اقدام کنید از پاره شدن روکش صندلی جلوگیری می کنید در غیر این صورت وقتی ابر صندلی خورده شود کم کم روکش صندلی شروع به ساییده شدن و پاره شدن می کند.

بیشتر بخوانید: روکش صندلی اداری

بیشتر بخوانید: صندلی میلاد

مراحل تعویض ابر مبلمان اداری

 • در قدم اول باید تمامی قطعات را جدا کنید و نشیمنگاه یا در صورت نیاز پشتی صندلی را کنار بگذارید.
 • در قدم دوم باید با دقت منگنه روکش صندلی را باز کنید و آن ها را جدا کنید. در این مرحله جدا سازی روکش پارچه ای بسیار ساده تر از جدا کردن روکش چرمی است.
 • در قدم سوم بعد از آنکه روکش پارچه ای یا چرمی صندلی را جدا کردید باید بررسی کنید که آیا ابر صندلی نیاز به تعویض یا تقویت ابر دارد. اگر تقریبا 40 تا 60 درصد فوم سالم بود کافی است آن را با مقداری فوم درجه یک تقویت کنید و در غیر این صورت باید به طور کلی فوم صندلی را عوض کنید، با استفاده از چسب فوم ها را بچسبانید طوری که کاملا روی فوم های قبلی را بپوشاند، دقت کنید بیش از حد از ابر صندلی استفاده نکنید چرا که هم به روکش صندلی آسیب وارد می کند و هم از حالت استاندارد خارج می شود.
 • در قدم بعدی با دقت روکش صندلی را دوباره نصب کنید برای این کار می توانید مقاله روکش صندلی اداری را مطالعه کنید. و بعد از آن دوباره تمامی قطعات صندلی را سر هم کنید و صندلی را امتحان کنید.

همچنین می توانید برای انجام تمامی خدمات تعمیر مبلمان اداری و تعویض ابر مبلمان اداری با ما تماس بگیرید تا بعد از دریافت مشاوره رایگان در صورت تمایل درخواست یک متخصص برای تقویت یا تعویض فوم صندلی اداری در محل یا در کارگاه را داشته باشید و بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید.

 

یک فکر در مورد “تعویض ابر صندلی اداری در منزل

 1. سعید حسنی گفت:

  سلام. اگر بخواهیم خودمون ابر صندلی اداریمان را عوض کنیم، این ابر رو ازکجا باید تهیه کنیم؟

  1. ایمان حسن پور گفت:

   سلام. از کسانیکه تعمیرات مبلمان رو انجام می دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *