مبلمان

صندلی اداری دست دوم بخریم یا نه؟

صندلی اداری دست دوم بخریم یا نه؟

فرقی نداره چند تا صندلی نیاز دارید، در هر صورت ما صندلی اداری دست دوم رو بهتون پیشنهاد نمی کنیم. طبق تجربه ما در این 30 سال مبلمان اداری دست دوم به هیچ عنوان ارزشی برای خریدن ندارد هرچند که ارزان باشد. اغلب مردم در این فکر هستند که با خرید صندلی دست دوم در هزینه ها صرفه جویی می کنند در حالی که این چنین نیست.

در واقع تعمیر صندلی اداری آسیب شده شده بسیار به صرفه تر از خرید صندلی یا مبلمان دست دو می باشد.

چرا مبلمان اداری دست دوم نخریم؟

دلیل اول این است که وقتی شما مبلمان اداری دست دومی را انتخاب می کنید هر چند که تمیز و سالم به نظر برسد مدتی مصرف شده و عمر مفید خود را کرده است چرا که قطعات مبلمان اداری مصرفی هستند یعنی بعد از مدتی مصرف کارایی خود را از دست می دهند و خراب می شوند در نتیجه خیلی سریع خراب می شود و نیاز به تعمیر پیدا می کند پس هزینه ای مازاد روی دست شما می گذارد (بیشترین مراجعه تعمیرات مربوط به تعمیر جک صندلی اداری و تعویض قطعات صندلی اداری هستند). حالا فکر کنید که صندلی قبلا هم بار های بار خراب شده باشد و تمام قطعات اصلی با قطعات غیر مرغوب و تقلبی جایگزین شده باشند در این صورت شما باید بیش تر از یک صندلی جدید هزینه تعویض قطعات صندلی اداری کنید یا در بهترین حالت یک صندلی جدید بخرید که این یعنی شما دوباره به خانه ی اول برگشتید.

همین حالا مطالعه کنید :  تعمیر صندلی اداری در پونک

صندلی اداری دست دوم

دلیل دوم نخریدن صندلی اداری دست دوم آن است که معمولا ساخت صندلی های دست دوم به چندین سال قبل بر می گردد در نتیجه امکانات صندلی های جدید از جمله ارگونومی بودن را ندارند که این موضع باعث آسیب رساندن به بدن شما می شوند و بهره وری و عملکرد شما را کم می کند. صندلی های جدید انواع بسیار متفاوتی دارند که علاوه بر رعایت نکات ارگونومی در آن ها متناسب با هر جایگاهی طراحی می شوند مثلا صندلی مدیریتی، صندلی کامپیوتر، صندلی کنفرانس و انواع صندلی اداری دیگر. در صندلی های جدید از روکش های نانو و فوم های سرد استفاده می شود که دیر تر فرسوده می شوند و تنوع بالا تری دارند که خود مزیتی است که صندلی های جدید نسبت به صندلی های قدیمی تر دارند.

دلیل بعدی آن است که فکر کنید صندلی که چند وقتی کار کرده حالا به دفتر کار یا حتی خانه شما آمده است قطعا جلوه اولیه خود را ندارد و زیبایی خود را از دست داده است که این مورد ظاهری نا مناسب در فضا ایجاد می کند پس وقتی ارباب رجوع به دفتر شما می آید با ظاهری آشفته و کهنه مقابله می شود که ممکن از در تصمیمات او تاثیر بسیاری داشته باشد.

کلام آخر

در آخر تمام این حرف ها پیشنهاد اول ما استفاده از مبلمان اداری جدید و نو می باشد اما اگر قصد خرید مبلمان دست دوم دارید حتما به برند صندلی اداری، سن صندلی اداری، ظاهر آن، قطعات آن و کارایی آن دقت کنید و اگر صندلی بسیار سالم و تمیز بود و مدت بسیار کمی کار کرده بود و ویژگی های مورد نظر شما مثل ارگونومی بودن را دارا بود آن را خریداری کنید.

همین حالا مطالعه کنید :  علت پایین رفتن جک صندلی اداری

شما می توانید در صورت بروز هرگونه خرابی در مبلمان اداری خود فورا برای تعمیر صندلی اداری خود با گروه صنعت برتر تماس بگیرید تا در اسرع وقت و با نازل ترین قیمت صندلی خود را تعمیر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *